ijournal.cz

GERnétic přichází s novinkami Lift Express a Tenseur Flash

red Zdroj: GERnétic 18.9.2021 Krása a zdraví

Dva druhy týdenních pečujících kúr v ampulkách pro intenzivní probuzení pleti pro zpevnění kontur a zdravý vzhled

Francouzská kosmetická značka GERnétic o sobě dává vědět dalšími novinkami, které se řadí do kategorie pečujících přípravků s rychlým nástupem účinku. Představuje Lift Express a Tenseur Flash, dva typy ampulí, které jsou určeny pro týdenní intenzivně obnovující kúry. Podporují pěstěný vzhled a redukují expresní linie, hluboké vrásky a známky únavy.

Ampule jsou naplněny sofistikovaným sérem s vysokou koncentrací aktivních látek. To zajišťuje dlouhodobý, rychlý a viditelný účinek. „Laboratoře GERnétic novinkami reagují na stále rostoucí zájem o přípravky, které by svým uživatelům dokázaly nabídnout okamžitý účinek. Žijeme v hyper rychlé době, chceme se věnovat zážitkům i práci naplno, chceme o sebe pečovat, ale tak, abychom čas mohli dávat do toho podstatného – přátel, rodiny, koníčků, rozvoje, společenských setkání, která nám dlouho scházela,“ uvádí Ing. Andrea Trčková, výkonná ředitelka LK SERVIS, generálního zastoupení GERnétic pro ČR a SR.

Lift-Express_krabickaGERnetic-Tenseur-Flash-krabicka

Hlavní účinky

Kosmetické novinky Lift Express a Tenseur Flash představují v rámci rodiny produktů GERnétic zcela nový přístup ke kráse. Budou neocenitelnými pomocníky v boji s expresními liniemi. Dokážou okamžitě zlepšit strukturu pleti, zahladí jemné linky i hlubší vrásky, dodají pokožce energii a jas. Omladí celkovou vizáž.

Obsah ampulek uživatelkám a uživatelům přinese:

  • Dlouhodobý anti-ageingový účinek, protože aktivní látky penetrují do hloubky.
  • Okamžité viditelné zjemnění textury pleti a prozáření založené na principu mechanického vypínání pokožky. Unavený vzhled je výrazně redukován.
  • Ampulky přinášejí rychlé řešení, které lze skvěle kombinovat s dlouhodobou každodenní péčí GERnétic. Společně zajistí ty nejlepší výsledky.
  • Přípravky lze použít také jednorázově jako SOS produkt pro docílení okamžitého zdravého a projasněného vzhledu pokožky, například před významnou událostí, jako jsou svatby, veřejná vystoupení nebo společenské či další akce.


Proč právě ampulky

Sedmidenní kúra je uložena do praktických ampulek, které umožňují precizní dávkování pro ten nejlepší efekt. „Mnohdy se u klientek a klientů setkáváme s tím, že v domácí péči neodhadnou správné množství aplikovaných produktů. Častěji na sobě šetří než naopak. Přípravky Lift Express a Tenseur Flash v ampulích jsou připraveny k okamžitému použití, bez rozmýšlení a odměřování. Každá ampulka obsahuje přesnou dávku přípravku, která vystačí na jedno použití,“ komentuje Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic. Ampulky navíc umožňují zachovat přírodní vlastnosti využitých ingrediencí. Chrání je před degradací kontaktem se vzduchem a zabezpečují ideální hygienické podmínky. Obalový materiál (sklo) tak přispívá k tomu, aby si obsah ampulí zachoval ty nejlepší vlastnosti, jež na pokožku intenzivně a dlouhodobě působí. Laboratoře GERnétic důkladně promyslely i bezpečné otevírání ampulek. Ke každému balení je přiložen praktický nástavec sloužící k odlomení hlavy ampule a pipetka, která se po otevření ampule lehce nasadí a umožní bezproblémovou aplikaci. Ampulku je možné v případě potřeby pipetkou i uzavřít a sérum použít později.


Týdenní kúra Lift Express – sada liftingových ampulí proti prvním vráskám

Mladá pleť, na níž se objevují známky únavy a první viditelné mimické vrásky? To pro GERnétic není žádný problém. Ampulky Lift Express jsou určeny pro všechny typy pokožky od věku 30+ a zasáhnou proti časným známkám stárnutí. Vypořádají se také s povadlou, unavenou a mdlou pletí, které schází jas a život.

Sérum v ampulích má okamžitý mechanický vypínací efekt. Chová se jako silný, ale vratný svalový relaxant. Působí na kontrakci svalu, čímž předchází prohlubování vrásek. Aktivní látky – výtažky ze semen „Tara“ Sapanu ostnitého, výtažek „Mafane“, přesněji fytomolekula spilanthol získaná z Plamatky zelné a výtažky z kořene čekanky hrají významnou roli v syntéze kolagenu, proto umožňuje Lift Express hloubkovou regeneraci a zachování elasticity pokožky. Složky se postupně uvolňují, proto je výsledek perfektní po celý den.

GERnetic-Lift-Express-image
Doporučení:

Ampulky používejte nejlépe jako týdenní kúru. V po sobě jdoucích sedmi dnech aplikujte na očištěnou pokožku vždy ráno. Důkladně zapracujte do oblasti tváře, krku a dekoltu. Poté pokračujte v běžné péči. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku.

LIFT EXPRESS – sada liftingových ampulí proti prvním vráskám

MOC: 1 164 Kč / 7 ampulek po 2 ml

 

Týdenní kúra Tenseur Flash – sada liftingových ampulí pro zralou pleť

Podtrhnout šarm zralé pleti lze už za sedm dní s kúrou Tenseur Flash. Je určena pro věkovou kategorii 40+. V tomto období se začínají ve tváři, na krku i dekoltu vyskytovat hlubší fixované vrásky. Sérum v ampulích má okamžitý mechanický vypínací efekt.

Obsahuje biomimetický peptid, jenž působí na imunitní Langerhansovy hvězdicovité buňky v pokožce. „Langerhansovy buňky jsou součástí imunitního systému, vytváří se v kostní dřeni a prostřednictvím krve migrují do pokožky. Jsou důležitými ochránci před patogeny, které se snaží pokožkou vniknout do organismu. Monitorují prostředí kůže a v případě nutnosti aktivují T-lymfocyty k ochranné reakci, jejímž následkem mohou být zánětlivé projevy,“ vysvětluje Alena Kimlová. Biomimetický peptid přispívá ke snížení prozánětlivých faktorů, které vedou k rychlejšímu stárnutí kůže. Epidermis se dokáže sama regenerovat a restrukturalizovat. S obsahem aktivních látek Tenseur Flash jsou tyto procesy umocněny. Je podporován rychlejší a kvalitnější růst buněk a růst keratinocytů. Složení bojuje proti volným radikálům a předčasnému stárnutí kůže.

GERnetic-Tenseur-Flash-image

Doporučení:

Ampulky Tenseur Flash používejte nejlépe jako kúru – v po sobě jdoucích sedmi dnech aplikujte na očištěnou pokožku každé ráno. Dobře vpracujte do oblasti tváře, krku a dekoltu. Pokračujte běžnou péčí. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku.

TENSEUR FLASH – sada liftingových ampulí pro zralou pleť

MOC: 1 324 Kč / 7 ampulek po 2 ml

 

 

Více informací na:

www.gernetic.cz

www.facebook.com/GERnetic.cz 

Staňte se fanoušky kosmetiky GERnétic!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: GERnétic