ijournal.cz

Hanka Křížková a její třikrát přeložený koncert: Dostala kytky a houby

red Zdroj: foto: Radek Klimeš 19.9.2021 Celebrity

Muzikálová herečka a zpěvačka Hanka Křížková si mohla konečně užít reakce a potlesk publika. Plný sál pražského Divadla U hasičů nejenom aplaudoval vstoje, ale taky řval smíchy, když mezi krásnými šansony, za doprovodu velkého Bandu Martina Kumžáka, vyprávěla své veselé storky ze života.

Tu o tom, jak málem v lázních strávila noc v olejové lázni i s lázeňským pracovníkem Fandou, pak zase zavzpomínala na své trochu „ulítlé“ role ve filmech – od Sanitky 2 až po Dědictví aneb Kurva se neříká… Sál přivítal humorné příběhy, a zároveň místy až dojemné písně. Někdy veselé, někdy smutné.

Hanka Krizkova koncert Foto Radek Klimes

„Já jsem tak ráda, že vás vidím a děkuji, že jste přišli. Prožili jsme všichni dobu, kterou jsem si nazvala „tak nějak“… A já doufám, že tahle doba „tak nějak“ se už nevrátí, a pokud náhodou, tak jen takhle maličko,“ řekla Hanka Křížková z pódia známého pražského divadla.

Zároveň tak zpěvačka a herečka způsobila jeden malý „rekord“. Bylo to první představení po dlouhé době v tomto divadle, kde bylo vyprodáno. Koncert byl sice třikrát přeložený a původně měl být vánoční, pak jarní, a pak zase vánoční, nicméně větší část vstupenek se prodala až pár týdnů před ním.

Hanka Krizkova s bandem Martina Kumzaka Foto Radek Klimes

Od fanoušků a diváků dostala mnoho nádherných, velkých kytic, ale také krabičku s houbami. Netradiční dárek jí udělal velkou radost. „Chápu, lidé se stále ještě bojí chodit za kulturou, rozumím tomu, ale doufám, že tenhle strach spolu s očkováním opadne a diváci se nám zase vrátí. Těším se i na předpremiéru a premiéru nového muzikálu Láska nebeská, kde na Broadway hraji jednu z hlavních rolí a je to poprvé, co v muzikálu nezpívám, ale mám v podstatě činoherní roli,“ dodala Křížková.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Radek Klimeš