ijournal.cz

Vojtěch Bernatský píše o pravém životě a rodičovské lásce, která překoná i tu nejhorší dobu

red Zdroj: Albatros Media, foto: nextfoto 20.9.2021 Knihy

Vojknihatěch Bernatský neztrácí dobrou náladu ani v době pandemie – aspoň tak může strávit více času se svými milovanými dětmi. A že je to někdy na zbláznění? Lepší zbláznit se spolu s celou rodinou, než zešílet sám! Nadšený dvojnásobný tatínek vypráví další zábavné historky, které se tentokrát odehrávají v nelehké době. Přesto srší optimismem, protože rodičovská láska překoná všechno, i tu nejotravnější karanténu.
Autor vystudoval katedru filmové a televizní produkce na pražské FAMU, ale už od konce střední školy je členem redakce sportu České televize. Až s narozením potomků podle svých slov poznal, co je to pravý život. Příběhy a zážitky, které s dětmi souvisejí, sepsal už do třech knih. Z úspěšného moderátora se stává úspěšný spisovatel.
Vojtěch Bernatský

Po prvotině Dvojtáta, se kterou vyhrál v tradiční anketě Kniha roku kategorii Objev roku, navázal dalším bestsellerem Tati, už tam budem? a během roku pandemie přichystal další deník, tentokrát s názvem Jak dostat tatínka do karantény, jehož křest proběhl tento týden (14.9.) v Paláci knih Luxor.


Křtila herečka Eva Holubová, herec Pavel Zedníček a paralympionik Jiří Ježek. 

9262-vojtech-bernatsky-eva-holubova-pavel-zednicek-jiri-jezek

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Albatros Media, foto: nextfoto