ijournal.cz

Repelenty, které nedají šanci dotěrnému hmyzu. Soutěž o balíček Predator produktů

red Zdroj: Vitar 3.6.2021 Soutěže
Značka Predator se řadí ke špičce moderních ochranných prostředků proti dotěrnému lezoucímu i létajícímu hmyzu. Produkty tak nabízejí účinnou ochranu i před případnou nákazou, kterou hmyz šíří. Portfolio čítá několik druhů účinných repelentů s dlouhou dobou působení. Repelenty Predator jsou testovány jak dermatologicky, tak v extrémních podmínkách záplavových oblastí lužních lesů.


Zpříjemněte si pobyt v přírodě s účinnou pomocí proti dotěrnému hmyzu v podobě repelentů PREDATOR.

 

Repelent_PREDATOR_FORTE_XXL_300ml_299Kc                             NOVINKA 2021

 

PREDATOR REPELENT FORTE XXL 300 ml
Rodinné balení repelentního spreje proti komárům a klíšťatům. Repelent je vhodný i pro děti od 2 let a má zvýšený obsah účinných látek. Jeho účinnost trvá 4-6 hodin. Je vhodný k delšímu pobytu v přírodě, ale i v případě zvýšené fyzické aktivity. Aplikace možná ve svislé i vodorovné poloze.

Doporučená cena 300 ml je 299 Kč

 

                                               PRODUKTY PREDATOR

Predator_Pinzeta_Desinfekce_NaKlistata_12ml_129Kc
PREDATOR iXO PROTECTOR
Souprava k bezpečnému odstranění klíštěte obsahuje lahvičku s účinnou chladivou dezinfekcí a speciální pinzetu. Přípravek slouží k dezinfekci pokožky před zákrokem i po něm.

Přisáté klíště postříkejte dezinfekcí a nechte působit asi 1 minutu, poté uchopte klíště tak, abyste ho mírným vikláním odstranili bez poškození. Po vytažení klíštěte opět postříkejte ranku dezinfekcí. Klíště za pomoci pinzety vložte do plastového sáčku a bezpečně jej uzavřete. Pinzetu postříkejte dezinfekcí.

Doporučená cena 12 ml je 129 Kč

 

PREDATOR_repelent_Forte_90ml_109Kc PREDATOR_repelent_Forte_150ml_169KcPREDATOR REPELENT FORTE
Predator Repelent Forte je účinný repelent se zvýšeným obsahem účinných látek. Působí proti komárům, klíšťatům, muchničkám a dalšímu hmyzu. Lze jej aplikovat jak na pokožku, tak na oděv. Účinnost repelentu trvá po dobu 4-6 hodin a je vhodný k delšímu pobytu v přírodě nebo při zvýšené fyzické aktivitě. Vhodný pro děti od 2 let. Aplikace možná ve svislé i vodorovné poloze.

Doporučená cena 150 ml je 169 Kč

Doporučená cena kapesního balení 90 ml je 109 KčPREDATOR_repelent_Junior_150ml_219Kc

 


PREDATOR REPELENT JUNIOR
Predator Repelent Junior je účinný repelent, který působí proti komárům, klíšťatům a muchničkám. Lze jej aplikovat jak na pokožku, tak na oděv. Účinnost repelentu trvá po dobu 2-4 hodin a je vhodný pro děti už od 3 měsíců i osoby s citlivou pokožkou. Aplikace možná ve svislé i vodorovné poloze.

Doporučená cena 150 ml je 219 Kč

 Repelent_PREDATOR_FORTE_XXL_300ml_299Kc

PREDATOR REPELENT MAXX PLUS
Predator Repelent Maxx plus je maximálně silný a vysoce účinný kapesní repelent proti klíšťatům a všem druhům komárů ve všech zeměpisných regionech. Díky své vysoké funkčnosti je určený pro oblasti s vysokou pravděpodobností přenosu nákazy nebezpečným hmyzem a extrémně vysokým výskytem komárů. Lze jej aplikovat jak na pokožku, tak i na oděv. Účinnost repelentu trvá po dobu 6-8 hodin a chrání tak i při dlouhodobém pobytu v přírodě nebo při vysoké fyzické zátěži.Vhodný je pro děti od 2 let. Aplikace možná ve svislé i vodorovné poloze.

Doporučená cena 80 ml je 259 Kč

 PREDATOR_repelent_Bio_150ml_249Kc

PREDATOR REPELENT BIO
Predator Repelent Bio se zvýšeným obsahem účinných látek funguje na bázi přírodních esenciálních olejů (citronelal, eukalyptol, limonen a další). Je bez parfemace a odpuzuje všechny druhy komárů a klíšťat. Lze jej aplikovat jak na pokožku, tak i na oděv. Účinnost repelentu trvá minimálně 3,5 hodiny. Vhodný pro děti od 2 let. Aplikace možná ve svislé i vodorovné poloze.

Doporučená cena 150 ml je 249 Kč

 PREDATOR_GelPoBodnuti_25ml_33Kc

PREDATOR GEL PO BODNUTÍ
Predator Gel po bodnutí hmyzem je přípravek k lokálnímu ošetření pokožky, který účinně uleví po bodnutí obtížným hmyzem nebo zklidní podrážděnou pokožku po spálení kopřivami. Gel omezuje pocit svědění a postižené místo příjemně chladí a čistí. Vhodný pro děti od 3 let.

Doporučená cena 25 ml je 33 Kč

 

Všechny produkty PREDATOR koupíte v lékárnách a na www.nasevitaminy.cz


Zapojte se do letní soutěže, odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte balíček Repelentu Predator forte XXL a chladivého gelu po bodnutí.


Soutěžní otázka: Predator se aplikuje a chrání …
 
a) pouze oblečení
b) oděv i pokožku
c) pouze pokožku


Správnou odpověď, prosíme, pošlete do 12. června 2021 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Predator. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání/předání výhry.Nápovědu hledejte v našem článku.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vitar