ijournal.cz

RAVEN: Značka HydraPak zajišťuje příjem tekutin při sportu i každodenních aktivitách

red Zdroj: Raven 24.5.2019 Gastronomie
Hydrapak shoot in California
Ať už vyrazíte na horský výšlap, běžecký závod, festival nebo obyčejnou procházku, bez tekutin po ruce se zkrátka neobejdete. Kvalitní lahev by proto měla být základní výbavou každého sportovce i dobrodruha. Značka HydraPak má ve svém sortimentu široku nabídku funkčních lahví všeho druhu, které vám zajistí hydrataci na každém kroku vaší cesty. Díky jedinečnému designu je navíc snadno uložíte do batohu, aniž by vám způsobily sebemenší Stash-1-l-670-Kčzátěž.

Láhev Stash 1 l / 750 ml je tak lehká a ohebná, že ji schováte téměř všude. Po vyprázdnění ji totiž můžete jednoduše zmáčknout do tvaru, který zabere minimum místa. Stash je kompaktní, flexibilní a na rozdíl od tvrdých lahví neváží skoro nic.
Stash 1 l, 670 Kč

Stow-1-l-460-Kč

Ještě o poznání skladnější je poté lahev Stow 1 l / 750 ml, která má tvar zploštělého válce a snadno ji smáčknete do minimálních rozměrů. Lahev je navíc vybavena flexibilní rukojetí pro pohodlné přenášení a snadné uchycení.
Stow 1 l, 460 Kč


Ssoftflask-750-ml-600-kčoftFlask 750 ml je lahev designovaná sportovcům na míru. Díky řemínku ji snadno přiděláte na ruku. A nemusíte se bát, že by vám překážela – objem se s množstvím vypité tekutiny zmenšuje a redukuje tak i zbytečný pohyb vody v lahvi. SoftFlask je dostupný také ve variantě 500 ml a ultra skladných 250ml a 150ml verzích, které se vtěsnají i do sebemenší kapsy.
SoftFlask 750 ml, 600 Kč

speedcup-540-Kč
Téměř žádné místo nezabírají ani speciální kelímky SpeedCup. Ty představují rychlé a snadné řešení vždy, když vás přepadne žízeň. Kelímky jsou lehké, můžete je použít opakovaně a vejdou se skoro kamkoliv.
SpeedCup, 2 ks v balení, 540 Kč

shape-shift-3-l-1000-Kč

Pitný vak Shape-Shift 3 l / 2 l zajišťuje hydrataci během špičkových sportovních výkonů. Padne do všech batohů, je vybaven flexibilní nápojovou trubkou a snadno se čistí i doplňuje.
Shape-Shift 3 l, 1 000 Kč

Speciální plast, ze kterého jsou produkty vyrobeny, neobsahuje škodlivé BPA ani PVC a je odolný proti oděru a poškození.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Raven