ijournal.cz

Přírodní sušená papája a slunce v jarních ošatkách

red Zdroj: Natu 10.3.2021 Gastronomie

Český výrobce přírodních potravin NATU rozšiřuje svoji nabídku o symbol exotických chutí sušenou papáju z tropických oblastí Thajska. Sušené plátky papáji připravilo NATU v nových obalech, které ještě více zdůrazňují přírodní původ potravin. Specifická sladká chuť papáji dokáže odvést pozornost od často dotěrných sladkostí z rafinovaného cukru.

PAPÁJA PLÁTKY 200 GNa povrch vypadají plody papáji docela nenápadně, ale když je rozkrojíte, ukážou pro středoevropany nečekané pestré odstíny červené barvy. Čerstvá papája je náročná na transport, ale naštěstí si své bohatství uchovává i v sušené podobě.

“Pro každého, kdo miluje chuťové cestování, by měla být sušená papája v plátcích tou pravou letenkou do světa. Výhodou intenzivní chuti, která vychází přímo z přírodních plodů, je skutečnost, že dokáže uspokojit chutě po jednodušších pamlscích, které už našemu tělu příliš neprospívají,” objasňuje Kamila, šéfka týmu NATU.

Papája vás příjemně doprovodí na výletech i při pracovních schůzkách. Představuje vydatný zdroj přírodní energie, takže si nejen pochutnáte, ale také všechno zvládnete.

V praktických 200g balíčcích najdete sušené plátky sladké dužiny přibližně desetikilových plodů papáji. Ta může růst až na desetimetrových stromech, které připomínají palmy. V sadech stromy dorůstají přibližně dvou metrů.

Otestujte na sobě, jestli vám chutí připomene sladký meloun.

Více informací najdete na www.natu.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Natu