ijournal.cz

Vpusťte vůni citrusů do vašeho domova

red Zdroj: Frosch 9.3.2021 Hi-tech a bydlení

Značka se zelenou žabičkou v logu přichází s ucelenou řadou citrusů pro kompletní úklid domácnosti. Praktikujete-li na jaře detox těla, co letos zkusit i detox domova, a to s přírodními čističi Frosch. Citron je přitom nejoblíbenější citrus na pročistění vzduchu v pracovních, školních i domácích prostorech. Desinfikuje vzduch. Zároveň je také oblíbený na pročištění mysli od přehršle myšlenek i špatné nálady. Podle odborníků působí citronová vůně také na zlepšení koncentrace. Vůně citronu je výborná pro dny, kdy potřebujeme udržet dobrou náladu tak, aby náš organismus zůstal při síle. Citron má jemnou a velice svěží vůni, používá se také k pročištění emocionálních bloků. Vůně čistoty a svěžesti působí slavnostně a lehce.

Foto image_Citronovy balicek_maly

V řadě produktů Frosch citron naleznete pomocníky pro úklid jak koupelen v podobě Frosch Čistič na koupelny a sprchy Citrón, univerzální Frosch Čisticí krém Citrus, Frosch WC gel Citrón, tak i kuchyní s pomocí Frosch Balzám na mytí nádobí Citrón a celého domu či bytu. Celkově lze zakončit a podtrhnout úklid svěží vůní bytového parfému Frosch Oase Citrónová tráva. Pokud při jarním úklidu zvolíte přírodní čističe, nepřinesete si domů nežádanou chemii, ale naopak svěží přírodní vůni i účinné pomocníky.

„Probouzející se příroda na jaře, prodlužující se dny a více sluníčka nám prokazatelně vlévají více síly a energie do těla. Také naše mysl vnímá rodící se přírodu pozitivně. Téměř každý z nás se snaží více pohybovat, jíst více ovoce a zeleniny nebo má chuť pustit se do jarního úklidu. Značka Frosch představuje účinného pomocníka, v podobě ucelené řady s vůní citronu, která má rovněž prokazatelně pozitivní vliv na naši mysl,“ uvádí Veronika Horská, brand manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Produkty Frosch, se zelenou žabičkou na obale, jsou vyráběny na přírodní bázi. Soda, ocet citron a další důvěrně známé látky ve vyváženém složení jsou účinné, v přírodě zcela biologicky odbouratelné, a navíc jsou bezpečné pro vás a váš domov,“ dodává Veronika Horská.

Frosch ČFrosch Čisticí krém Citrusisticí krém Citrus

Odstraňuje veškeré druhy kuchyňské a koupelnové nečistoty optimálním způsobem, a to zejména na keramických, smaltovaných a skleněných plochách i na materiálech z nerezové oceli, sporácích a sklokeramických varných deskách. Vysoké účinnosti dosahuje díky složení z přírodní mramorové moučky a výtažků z citrusů.  Poradí si se zaschlými nečistotami, mastnotou i vodním kamenem. Po použití zůstává hygienická čistota a příjemná citronová vůně. Produkt je šetrný k pokožce i k čištěným povrchům. Obal je recyklovaný a opětovně recyklovatelný. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. Jeho cena je 64,90 Kč.

Frosch Čistič na koupelny a sprchy Citrón
Frosch Čistič na koupelny a sprchy Citrón

Přírodní čistič na koupelny a sprchy s kyselinou citronovou odstraňuje odolný vodní kámen i usazené nečistoty. Jedná se o silný čistič na bázi kyseliny citronové, který si poradí s vápenatými usazeninami, se skvrnami, zbytky mýdla a dalšími nečistotami v koupelně. Využijete ho pro čištění umyvadel, sprch, van nebo kachliček. Zanechává lesk a svěží citronovou vůni a je přátelský k čištěným povrchům i přírodě. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. Cena výrobku je 94,90 Kč.

Frosch WC gel Citrón

Frosch WC gel Citrón

Ekologický WC gel s výtažky z citronu účinně odstraňuje nečistoty, pohlcuje nepříjemný zápach a zanechává příjemnou citronovou vůni. Díky přírodnímu složení je vhodný i pro domácnosti s vlastní čističkou odpadních vod. Výrobek je oceněn certifikátem EU Ecolabel. Přírodní složení s kyselinou citronovou účinně odstraňuje nečistoty, vodní i močový kámen z celé toaletní mísy a horních okrajů. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. Cena výrobku je 75,90 Kč.
Frosch Balzám na mytí nádobí CitrónFrosch Balzám na mytí nádobí Citrón

Citronový balzám na mytí nádobí účinně odstraňuje veškerou mastnotu a nečistoty. Přírodní složení s neutrálním pH chrání vaši pokožku před vysoušením a dodává jí hebkost. Balzám na mytí nádobí s extraktem z kůry z citronů a rostlinnými povrchově aktivními látkami je vysoce účinný na rozpuštění mastnoty a špínu, a zároveň je velmi šetrný k vašim rukám. Zajišťuje dokonalou čistotu a lesk vašeho nádobí a zanechává svěží citrónovou vůni. Velmi dobrá snášenlivost prostředku na nádobí s pokožkou byla potvrzena dermatologickými testy. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. Cena výrobku je 64,90 Kč.

Frosch Oase Citrónová tráva
Frosch Oase Citrónová tráva

Tento bytový parfém dodá vašemu domovu jedinečnou atmosféru a provoní ho pomocí přírodního oleje citronové trávy. Aroma citronové trávy je svěží, povzbuzuje energii, podporuje bdělost a navozuje dobrou náladu. Přírodní oleje plné vůní jsou používány při aromaterapii už po staletí.  Produktová řada bytových parfémů Frosch Oase inspirována touto naukou přináší pečlivě vybrané vůně s čistě přírodním složení na bázi esenciálních olejů. Bytové parfémy pozitivně ovlivní vaši náladu a zajistí vašemu domovu příjemnou atmosféru na 6 – 8  týdnů. Cena výrobku je 209,90Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Frosch