ijournal.cz

PRIMA pravé české léto na smetanové vlně

red Zdroj: Prima 10.4.2016 Gastronomie

Značka Prima zmrzlina si na složení svých zmrzlin velmi zakládá a nespokojí se s náhražkami. Poctivá smetana, tvaroh, mléko, pravé ovoce. To jsou jedny z hlavních surovin, které se podílejí na jejich autentické a nezaměnitelné chuti. Prima zmrzlina každoročně představuje několik novinek, které jsou zárukou intenzivního požitku. Výjimkou nebude ani letošní léto, kdy se můžete těšit na vylepšené receptury zmrzlin PEGAS. Ta pravá Prima ochutnávka může právě začít.

PRIMA_logo
PEGAS NAŠEL SPŘÍZNĚNOU DUŠI VE SMETANĚ

Prémiová řada určená všem milovníkům mléčně-smetanových zmrzlin zalitých v křupavé čokoládové polevě se letos představí s novou recepturou. Letošní léto bude na smetanové vlně. Právě smetana stojí za jemnější a plnější chutí zmrzlin Pegas. Rostlinný tuk byl nahrazen pravou smetanou a v kombinaci s dalšími ingrediencemi jako je čokoláda nebo oříšky se dostanete přímo do zmrzlinového nebe, ze kterého už nikdy nebudete chtít zpátky.

PEGAS PREMIUM ALMOND

Smetanová zmrzlina bez rostlinného tuku zahalená v čokoládě

Prima_Pegas Premium Almond_nova receptura_25, 00 KcPegas Almond patří už několik let mezi stálice, letos vás překvapí vylepšenou recepturou. Nyní je plný smetany a díky tomu ještě lahodnější. Sladká smetana provoněná jemnou vanilkou je zalitá do čokolády s mandlemi. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete.
Doporučená cena: 25,- Kč

 

PEGAS PREMIUM CARAMELPegas Premium Caramel_nova receptura_25, 00 Kc

Smetanová zmrzlina bez rostlinného tuku zahalená v čokoládě

Lahodnou vanilkovou zmrzlinou plnou kvalitní české smetany se vine dozlatova zbarvený karamel. To vše je zabaleno do čokolády s kousky lískových oříšků. Jakmile se vám zmrzlina rozpustí na jazyku, zachvátí vás neutišitelná touha mít každé další sousto jen pro sebe.
Doporučená cena: 25,- Kč


PEGAS PREMIUM PISTACHIO

Smetanová zmrzlina bez rostlinného tuku

Prima_Pegas Premium Pistachio_nova receptura_25,00 KcSmetana dokonale ladí s každou ingrediencí a povznáší zmrzlinu do vyšších sfér. V kombinaci s typickou chutí pistácií vytváří jedinečný chuťový zážitek. Nechte pozvolna rozplynout na jazyku jedinečnou a výraznou chuť pistácií smíchaných se sladkou smetanou a pistáciovou polevou s kousky oříšků.Vaše chuťové pohárky doslova zaplesají.
Doporučená cena: 25,- Kč


PEGAS 3CHOCOPrima_Pegas Premium 3 Choco_novinka_25,00 Kc

Smetanová zmrzlina bez rostlinného tuku zahalená v bílé čokoládě

Smetana a čokoláda je nesmrtelná kombinace. Ale vyzkoušeli jste někdy smetanu a hned tři druhy čokolády?! Pod krustou bílé čokolády se ukrývá mléčná a hořká čokoláda zjemněná pravou smetanou. Kdo miluje čokoládu, ten této trojkombinaci bezhlavě propadne.
Doporučená cena: 25,- Kč


PEGAS CHOCOMILK DARK

Prima_Pegas ChocoMilk Dark_novinka_20,00 KcTato zmrzlina je jako stvořená pro všechny milovníky kvalitní hořké čokolády. Tmavá čokoládová a mimořádně aromatická zmrzlina zabalená v hořké tabulce čokolády s obsahem 70% kakaa tvoří jedinečnou souhru chutí, která vám přivodí pocit naprosté euforie.
Doporučená cena: 20,- Kč


PEGAS HORKÉ MALINY

Tzv. evergreenem je bezpochyby vanilková zmrzlina v kombinaci s malinami. V elegantní vaničce se ukrývá slast v podobě jemné vanilkové zmrzliny s výrazným malinovým toppingem. Vychutnejte si toto vzácné propojení chutí společně s rodinou a přáteli ve velkém rodinném balení.
Doporučená cena: 65,- KčPrima_Pegas horke maliny_novinka_65,00 Kc
MROŽ JE VĚČNÝ

Mrož je ikonou mezi zmrzlinami a léto bez něj si dokáže představit jen málokdo. Rok od roku rozšiřuje svou rodinu o nový přírůstek, o novou příchuť z pravého ovoce. A ani letošní léto tomu nebude jinak. Poctivá zmrzlina z tvarohu, mléka, smetany, cukru a čerstvého ovoce je nadčasovou kombinací, která člověku nikdy nezevšední. Minulou sezónu si Mrož vyzkoušel spojení s jogurtem a letošní léto si bude pohrávat se šťavnatou kombinací jogurtu a malin, tentokrát v kornoutu.


MROŽ MERUŇKA

Osvěžující chuť meruněk máme spojenou s horkým červencem, kdy tyto oranžové sladko-kyselé plody dozrávají. Mrož Meruňka je ovocný nanuk plný svěží chuti, která je zahalená do kakaové polevy.
Doporučená cena: 15,- Kč


Prima_Mrož_jogurtovy s malinovym toppingem_15,00 Kc
MROŽ JOGURTOVÝ S MALINOVÝM TOPPINGEM

Fanoušci červených plodů a jogurtu se mohou letos těšit na spojení nových příchutí. Představujeme vám jemnou jogurtovou zmrzlinu doplněnou šťavnatým malinovým toppingem v křupavém kornoutu. Vaše chuťové buňkyse roztančí v duchu pravého malinového opojení.
Doporučená cena: 15,- Kč


ZMRZLINY NEJEN PRO DĚTI

Prima_Pegas PIKAO_novinka_15,00 KcPIKAO

Sladké „hříchy“ mládí se vracejí zpět. Zavzpomínejte na staré dobré časy a zakousněte se do sladkého mraženého krému, který v sobě ukrývá klasické čokoládové PIKAO tak, jak ho znáte z dětství.
Doporučená cena: 15,- KčKUS LEDU

Kus ledu je přesně to pravé pro vaše děti. Osvěžující citrónová chuť jim pomůže uhasit žízeň a nápaditý název i vzhled zmrzliny připomínající opravdový kus ledu jim vytvoří upřímný úsměv na rtech.
Doporučená cena: 16,- Kč

KDYŽ CHCETE MLSAT SPOLU S RODINOU A PŘÁTELI

MROŽ ČERNÝ RYBÍZ

Nechte se zlákat tvarohovou zmrzlinou, která se potkává na lůžku se silně aromatickou a sladce trpkou chutí černého rybízu. Chuť i vůně této zmrzliny vás očaruje.
Doporučená cena: 59,- Kč

Prima_Mroz Cerny rybiz s tvarohem_novinka_59,00 KcPrima_Mroz jahodova zmrzlina_novinka_25,00 Kc
MROŽ JAHODOVÝ (kelímek do ruky)

Máte rádi jahodový shake? Jahody s mlékem skvěle ladí. Tohle spojení milují děti i dospělí. A co teprve, když necháte tuhle parádní kombinaci zmrznout. Mrož Jahodový v 350 ml kelímku je přesně tou pravou porcí lahodné kombinace jahod a mlék, které vás v létě osvěží.
Doporučená cena: 25,- Kč


PEGAS ČOKOLÁDOVÁ

Přerostla vaše láska k čokoládě téměř v závislost? Je tu výborná zpráva, lahodná smetana se nechala zlákat čokoládou a to rovnou ve velkém. Nezaměnitelnou chuť této zmrzliny si nyní můžete dopřát v rodinném balení.
Doporučená cena: 65,- KčPrima_Pegas extra cokoladova_novinka_65,00 Kc


PEGAS VANILKOVÁ S KARAMELEM

Hříšná vanilka spojila svou neodolatelnost se sladkým karamelem. Představte si to spojení, které ve vašich ústech bude doslova čarovat. Tato mražená kombinace je podávána v rodinném balení, protože jí nikdy není dost.
Doporučená cena: 65,- KčPrima_Pegas_Vanilka s karamelem_novinka_65,00 Kc


PEGAS VANILKA (vanička)

Některé věci jsou dokonalé svou sofistikovanou jednoduchostí. Stejné je to i s vanilkovou zmrzlinou v rodinném balení. Hebká vanilková zmrzlina se smetanou se nespokojí s ničím jiným než s pravými vanilkovými lusky. Můžete ji jíst jen tak nebo z ní vykouzlit exkluzivní zmrzlinové dezerty pro celouPrima_Pegas ve vanicce _vanilka_59 Kc rodinu. Skvěle bude chutnat s čerstvým ovocem, ovocnou omáčkou nebo třeba přelitá čokoládou. Kreativitě se meze nekladou.
Doporučená cena: 59,- Kč


PEGAS VANILKA (kelímek do ruky)

Prima_Pegas_Vanilkova zmrzlina_25,00 KcHebká vanilková zmrzlina se smetanou se nespokojí s ničím jiným než s pravými vanilkovými lusky. Tato exkluzivní mražená pochoutka se ukrývá v 350 ml kelímku, takže už vám neunikne ani kapka této lahodné zmrzliny od Primy.

 

Užijte si smetanovou zmrzlinu s PEGASEM, fůru ovoce s MROŽEM a PRIMA pravé české léto!

Kompletní nabídku mražených PRIMA pochoutek najdete na www.primazmrzlina.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Prima