ijournal.cz

#pozor na pusu: Vyhrajte balzám na rty Blistex a potěšte nejen své rty!

red Zdroj: Blistex 2.3.2021 Soutěže

Značka Blistex pro vás připravila unikátní průzkum na téma rty. Nejen, že jsme se dozvěděli, jak Češi o své rty pečují a jak je vnímají, ale také jsme v průzkumu nahlédli pod pokličku, jak to mají čeští muži, protože “i muži mají své rty” !

 Portrait of white woman doing her daily skincare routine


Našim rtům chybí ochrana

Rty nemají jakoukoliv ochrannou membránu, která by znemožňovala jejich zranění. Proto je tolik důležité pokožce na našich ústech pravidelně házet pomocné laso v podobě balzámů na rty. České ženy si tento fakt uvědomují a hned 85 % z nich si své rty natře minimálně jednou denně. 8 z 10 Čechů oproti tomu po balzámu na rty sahá až ve chvíli, kdy je rty pálí, svědí, nebo už jsou poraněné.


A právě tolik potřebnou ochranu rtů vám nabízí celá škála balzámu na rty Blistex.


Soutěžte s námi o dva produkty zn. Blistex a potěšte nejen své rty! Průzkum nám totiž ukazuje, že hned polovina mužů se o své rty nestará a celých 20 % si myslí, že je balzám na rty výhradně ženskou záležitostí.


A TAK – potěšte nejen své rty, ale třeba také svého muže a “darujte” mu ještě zdravější rty.

 Blistex Lip Balzám nový obal

Soutěžní otázka: V kolika zemích aktuálně značka Blistex působí?

 Blistex Lip Classic

a/ více jak 20

b/ více jak 70

c/ více jak 120

 Svou správnou odpověď, prosíme, pošlete do 12. března 2021 na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Blistex. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.
Nejen nápovědu na soutěžní otázku najdete na webu Blistex.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Blistex