ijournal.cz

Pomoc při bolestech kloubů, svalů, šlach a zad: třetí avizovaná srpnová soutěž s firmou CutiHelp

red Zdroj: CutisHelp 31.8.2015 Soutěže

Bolesti pohybového aparátu ve větší, či menší míře občas postihnou každého z nás. Mohou být způsobeny onemocněním, ale například i přetížením, dlouhodobou námahou nebo únavou. Pomoc při akutních i chronických bolestech kloubů, svalů, šlach a zad nabízejí dva přípravky z řady zdravotní kosmetika CutisHelp. Účinnou složkou přípravků je patentovaný olej extrahovaný speciální nechemickou cestou ze semen technického konopí, který má výrazné protizánětlivé a regenerační vlastnosti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERACutisHelp DOLOR-END konopné mazání je vysoce účinný přípravek při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, extrakt Boswellia serrata.

CutisHelp MENTOLEN konopné mazání  je přípravek pro zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu s výrazným chladivým efektem. Je možné jej používat i k lokálním masážím a jako účinný doplněk péče v případě sportovních aktivit nebo jakékoli nadměrné fyzické zátěže. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, mentol, olej z Máty peprné.

Produkty značky CutisHelp jsou k dostání výhradně v síti lékáren.

Soutěžní otázka: Působení přípravku DOLOR-END můžete zesílit použitím zábalu do:

logo
a) vaty
b) folie
c) obvazu z plátna

Pošlete správnou odpověď do 9.9. na adresu redakce@ijournal.cz s označením v předmětu 
Soutěž – KONOPNÉ MAZÁNÍ a vyhrajte dva výše uvedené produkty CutisHelp. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme případnou výhru zasílat. 

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

Více na www. CutisHelp.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp