ijournal.cz

Lucie Váchová-Křížková tráví léto u českého moře

red Zdroj: 30.8.2015 Celebrity

Modelka, moderátorka a Miss ČR 2003 Lucie Váchová-Křížková se v létě nenudí. Pokud jí tipujete na plážové povalování v exotické destinaci, jste daleko od pravdy. Vzhledem k tomu, že její manžel je úspěšný jachtař, tráví celá rodina léto v bezprostřední blízkosti vody. Letos je jejich základnou jihočeské Lipno nad Vltavou. Zatímco David trénuje, Lucie se synkem vyráží na výlety po okolí. Na Lipně bydlí celá rodina v obytném autě, což je veliké dobrodružství hlavně pro malého Davídka.

Lucie_Váchová_3
   

Lucii Křížkovou můžete během léta potkat nejčastěji na Lipně. Pro jejího manžela, jachtaře Davida Křížka, je to ideální letní destinace. „David byl naposledy doma v Plzni někdy začátkem června. Protože chci, aby byla rodina pohromadě, trávíme tu se synkem také většinu léta. Pro mě to ale rozhodně není za trest, spíše za odměnu. Lipno nad Vltavou je pro aktivní trávení času jako dělané”, libuje si Lucie, která je ráda stále v pohybu.

Lucie_Váchová_2

Když je David na vodě a trénuje, vyráží Lucka se synkem na cyklo výlety po blízkém okolí, ale aktivitám na vodě se také nebrání. „Často vyplouvám s Davídkem na veslici, nebo na paddle boardu. Když má manžel čas, sveze nás na plachetnici”.

Lucie_Váchová_5

Malého Davídka do jezdění na lodi ještě příliš nezasvěcují. „Když bude Davídek chtít, začnu ho s jachtingem seznamovat za rok, dva. Dříve to nemá smysl, je ještě malý”, vysvětluje Křížek, několikanásobný mistr České republiky v jachtingu. „K vodě má ale synek blízko. Lodě a jachting ho obklopují už od mala. Jsem zvědavá, jestli se potatí”, dodává Lucie.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red