ijournal.cz

Oslavte Vánoce ve francouzském stylu

red Zdroj: www.paul-cz.com 6.12.2023 Gastronomie

Francouzské pekařství PAUL, které letos slaví 15 let na českém trhu, připravilo pro své zákazníky lahodné vánoční speciality. Letošní Advent v sobě nese symboliku sdílení a společných večerů s přáteli a rodinou.

VPaulánoce jsou tradičně obdobím rodinných setkání, večírků a vzájemných návštěv, kde kromě dobré nálady hraje hlavní roli vynikající jídlo. S pohoštěním, které umocní sváteční atmosféru, vám i tento rok pomůže francouzské pekařství PAUL. Vedle bohaté nabídky klasického francouzského sladkého i slaného pečiva nabízí oblíbenou vánoční klasiku i novinky, které vás příjemně překvapí.


Teplý chléb, kterému neodoláte (tip i na Silvestrovskou oslavu!)

Skvělou novinkou, kterou ocení všichni, kdo rádi hostí větší společnost, je originální Párty chléb s ementálem a lanýžovým olejem. Díky jedinečnému způsobu přípravy je přímo určen ke sdílení. Chléb si doma jednoduše dopečete, aby se sýr krásně roztekl a olej rozvoněl. Každý si z něj pak snadno odtrhne kousek podle své chuti. Kombinace sýra a lanýžového oleje je lahodná sama o sobě, zároveň je chléb dokonalou přílohou ke všemu dobrému, co chcete hostům nabídnout.

PAUL_ sýrový chléb

Na zapití vánočních dobrot se výborně hodí osvěžující Mandarinková voda s badyánem a vanilkou, která je esencí adventní nálady. Vůně šťavnatých mandarinek, sladké vanilky a orientálního badyánu totiž k svátkům neodmyslitelně patří.

Neodolatelná vůně, bohaté vláčné těsto, křupavé plátky mandlí. To je máslová Vánočka podle tradiční francouzské receptury, jak ji znají a milují zákazníci pekařství PAUL. Vánočka se připravuje ručně, v duchu těch nejlepších zásad pekařského řemesla a celý proces zabere více než 3 hodiny. Každý den je proto upečeno pouze 900 lahodných vánoček, takže není dobré dlouho otálet.

PAUL_vanocka
Své místo na slavnostní tabuli má také již tradičně Éclair Paris Brest. Nevíte, co přinést na rodinné setkání? Díky skvělé chuti a kouzelnému vzhledu je tento křehký zákusek z odpalovaného těsta ideálním dárkem pro každého.

2019 09 11 PAUL UK PACK PAS Éclair paris brest HD

e-shop: shop.paul-cz.com

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.paul-cz.com