ijournal.cz

Oblíbená akce Canon ZOOM je opět tady. Letos kromě pražské ZOO se objeví i ve Zlíně

red Zdroj: Canon 14.6.2021 Aktuality a pozvánky, Různé

Fotografové se po roce mohou těšit na oblíbenou akci v režii společnosti Canon. Amatéři i zkušení poloprofesionálové si mohou své umění vyzkoušet 22. června v pražské ZOO a nově i o dva měsíce později v zoologické zahradě ve Zlíně.

V atraktivních prostorách pražské ZOO letos budou mít 22. června návštěvníci akce možnost vyzkoušet si nejnovější fotoaparáty, objektivy a další fototechniku Canon. Na programu jsou i workshopy a moderované procházky s fotografy Canon Danem Maternou, Václavem Šilhou, Václavem Křížkem a Vladimírem Čechem. „Díky spolupráci se špičkovými profesionály umožníme lidem získat nové poznatky o focení přírody, jsme rádi, že kromě tradičního místa v pražské ZOO nyní můžeme oslovit i zájemce na Moravě, kde se akce bude konat koncem prázdnin ve Zlíně,“ říká šéfka komunikace Canonu ve střední Evropě Eva Kučmášová.

Canon ZOOM je vítanou příležitostí pro skvělé snímky.

Canon ZOOM je vítanou příležitostí pro skvělé snímky.

 

Jako obvykle Canon nabídne možnost výhry zajímavých cen ve fotosoutěži Canon ZOOM 2021. Kdo nejlépe zachytí jedinečné momenty ze života zvířat, může získat zrcadlovku Canon EOS 250D, fototiskárnu Selphy CP1300 či fotoaparát Canon PowerShot ZOOM. Další alternativou je možnost vybrat si některý z kurzů Akademie Focení.

 

Registrace na akci Canon ZOOM je možná ZDE.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Canon