ijournal.cz

O 100 % silnější vlasy* díky novému Schwarzkopf GLISS

red Zdroj: Schwarzkopf 26.3.2024 Krása a zdraví

Značka GLISS, která už několik desítek let pečuje o vlasy žen po celém světě, přichází pravidelně na trh s novinkami a vylepšenými recepturami. Tentokrát však přináší revoluci v péči o vlasy. Dopřejte svým vlasům péči, kterou si zaslouží, a vyzkoušejte novou generaci Schwarzkopf GLISS. Díky škále od 1 do 3 znázorněné přímo na obalu produktu bude nyní hračka najít tu správnou péči pro vaše individuální vlasové potřeby.

Schwarzkopf
Patříte mezi ženy, které hledají produkty pro posílení vlasů? Díky vylepšenému Schwarzkopf GLISS budete mít o 100 % silnější*, zdravě vypadající a lesklejší vlasy a řešení už hledat nemusíte. GLISS obsahuje vysoce výkonné receptury nové generace, které intenzivně pečují a posilují vlasy, a to bez zatížení. Pečující škála vám nyní pomůže a usnadní výběr toho správného vlasového produktu přesně pro vaše potřeby:

1 = jemná péče pro jemné, normální až lehce suché vlasy

2 = střední péče pro lámavé, matné vlasy náchylné k třepení konečků a lámání

3 = hloubková péče pro velmi suché a zničené či barvené vlasy

Oddejte se nové vlasové péči od Schwarzkopf GLISS, která je doplněna o exkluzivní vůně pro ještě intenzivnější zážitek. Charakteristická vůně vytvořená přímo pro řadu GLISS vás okouzlí svěžím a květinovým dojmem.

„Život může být náročný, a to nejen pro mě, ale i pro mé vlasy. Proto musíme oba zůstat silní,“ říká ambasadorka Schwarzkopfu a bývalá světová tenisová jednička Ana Ivanović. Pro ni se stala příprava jejích dlouhých vlasů před každým tenisovým zápasem důležitým rituálem, který jí dodával sílu a sebevědomí.

 

Gliss_sup. length šamponPečujte a posilujte své vlasy s novými Schwarzkopf GLISS šampony

Ten správný šampon je klíčový pro pravidelnou vlasovou rutinu. Vylepšené šampony Schwarzkopf GLISS účinně čistí vlasy a poskytují jim intenzivní péči bez zatížení. Vysoce účinné receptury obsahují aktivní složky jako například keratin, který doplňuje poškozené části ve struktuře vlasu a zajišťuje tak o 100 % silnější* vlasy. A díky nové pečující škále si na obalu snadno můžete najít dokonalou volbu pro vaše individuální vlasové potřeby.

Šampony jsou dostupné za doporučenou maloobchodní cenu 129,90 Kč / 250 ml a 179,90 Kč / 400 ml.

 

maska na vlasyVylepšete svou vlasovou rutinu s novými Schwarzkopf GLISS 4-in1 bond-building vlasovými maskami

Nové vlasové masky 4-in1 od Schwarzkopf GLISS intenzivně obnovují vlasy zevnitř. Integrovaný systém Schwarzkopf HaptIQ buduje vnitřní strukturu vlasů vytvářením nových mikrovazeb pro o 100 % silnější vlasy*, a to bez zatížení. Navíc vlasy obaluje ochrannou vrstvou proti budoucímu poškození. Výsledkem jsou posilněné vlasy zvenku i zevnitř. Vlasové masky lze použít čtyřmi různými způsoby: před použitím šamponu, jako kondicionér, jako masku nebo jako bezoplachovou péči. Zvolte si tu správnou vlasovou masku přesně pro váš typ vlasů. Na výběr máte z pěti různých variant. Při výběru vám také pomůže pečující škála uvedená na obalu produktu.

Vlasové masky jsou dostupné za doporučenou maloobchodní cenu 214,90 Kč.

kondicionér ve spreji

Objevte kondicionéry ve spreji od Schwarzkopf GLISS pro expresní obnovu

Urychlete svou každodenní vlasovou rutinu s kondicionéry ve spreji od Schwarzkopf GLISS pro o 100 % silnější vlasy*. Populární bezoplachový kondicionér, který nezatěžuje vlasy, nyní přichází i s ochranou proti teplu, a to až do 230 ˚C. Použít jej můžete jak na suché, tak i na mokré vlasy. Nevíte, který si vybrat? Pomůže vám pečující škála přímo na obalu produktu.

Kondicionéry ve spreji jsou dostupné za doporučenou maloobchodní cenu 199,90 Kč.

 

* versus neupravované vlasy

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Schwarzkopf