ijournal.cz

Pozvánka na Travelshow Kolumbie v GALERII & KAVÁRNĚ Art-n-Coffee

red Zdroj: foto: archiv 25.3.2024 Aktuality a pozvánky, Cestování

Chcete ochutnat – poznat Kolumbii. Srdečně Vás zveme na Travelshow Kolumbie v GALERII & KAVÁRNĚ Art-n-Coffee, která proběhne v úterý 26. března 2024 od 19:00 hodin s Martem Eslem a Davidem Surým.

Mart Eslem a David Surý jsou ústečtí cestovatelé a filmaři, kteří vám ukáží jednu z nejrozmanitějších zemí světa. Fotografie, videa a specifický pohled na svět a život na druhé straně zeměkoule. Mart Eslem a David Surý společně procestovali více než 90 zemí.

Kolumbie

Vítejte v Kolumbii

Kolumbie rozhodně stojí za překonání předsudků a obav z její turbulentní historie. Ano, kokain stále seženete na každém rohu, stále vás tam mohou přepadnout a okrást. Ale štěstí přeje odvážným a oboje se vám může stát i za rohem u vás doma. Na závěr se podíváte i to tajemného Ztraceného města.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Poznejte zemi, kde válka dokáže být tím nejvýdělečnějším obchodem. Vydejte se do města, které bývalo hlavním městem kokainu s jeho neomezeným vládcem Pablem Escobarem. Jak chutnají obří mravenci? Kde se točil filmový Černý korzár a kterým místem se inspiroval Gabriel García Márques pro svůj román Sto roků samoty? 

Kolumbie_Cocora valley

Zajímavé informace:

Art-n-coffee

Mart Eslem

David Sury


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv