ijournal.cz

Novinka Sunar Premium 4 pro zdravý vývoj malých objevitelů

red Zdroj: Hero Czech s.r.o. 17.2.2017 Pro děti

Mnohdy až žasneme nad tím, co všechno už naše děti umí. Co se za tak krátkou dobu dokázaly naučit a jak se z malého dítěte stává človíček, který mluví, chodí, objevuje a nebojí se dát najevo, když se mu něco nelíbí. Dítě v prvních letech života denně vstřebává desítky informací a je vděčné za každý nový podnět, který mu poskytneme. Pro zdravý vývoj našich nejmenších je však důležitý nejenom dostatek zajímavých podnětů ke hře a učení, ale také pestrá strava bohatá na potřebné vitaminy. Proto Sunar přichází s novinkou Sunar premium 4 pro děti od ukončeného 24. měsíce, který malým průzkumníkům dodá dostatek vitaminů a pro zdraví potřebných živin na jejich dlouhé cestě za poznáváním světa kolem.
image002

Překvapuje vás, kolik nových slov se váš drobeček denně naučí a do jakých zákoutí bytu i zahrady se sám neohroženě vydá? Období kolem druhého roku života patří ve vývoji dítěte k těm velmi významným. Pomalu se stává méně závislé na pomoci druhých i na přítomnosti maminky a v mnoha činnostech je samostatnější než dříve. To vysvětluje, proč začíná mnohdy vzdorovat a chce všechno dělat samo. A není divu.

Mozek dítěte právě ve dvou letech dosahuje již 80 % velikosti mozku dospělého. A aby se mozek dobře vyvíjel a správně fungoval, je nutné zajistit dítěti dostatečný příjem vitaminů, minerálních látek, polynenasycených mastných kyselin (omega-3 mastné kyseliny) a dalších prospěšných složek, které zdravý rozvoj mozku podporují,“ říká Ing. Hana Nechvátalová, Nutriční specialista firmy Hero Czech s.r.o.

Sunar_Premium_4K tomu můžete přispět kromě pestré stravy i zařazením novinky Sunar premium 4 do jídelníčku vašeho dítěte. Sunar premium 4 byl speciálně vyvinut pro potřeby dětí od ukončeného 24. měsíce. Obsahuje mimo jiné vitamin A a C, které jsou důležité pro správný vývoj imunitního systému, dále vápník a železo. Železo je nezbytné pro rozvoj poznávacích funkcí, jako jsou například myšlení, koncentrace nebo schopnost učit se, dále pomáhá při rozvoji paměti a řeči, rozeznávání barev, tvarů. Vývoji mozku a mozkové aktivity pak napomáhá obsažená kyselina alfa-linolenová ze skupiny omega-3 mastných kyselin. Dětem od ukončeného 24. měsíce se doporučuje podávat denně alespoň 500 ml mléka připraveného ze Sunaru premium 4. Tato dávka dětem zajistí kromě výše uvedených vitaminů a minerálních látek i 100 % doporučené denní dávky vápníku důležitého pro růst kostí a zubů.

Sunar premium obsahuje podobně jako všechny ostatní řady Sunar mléčný tuk, který dodává nápoji lahodnou, přirozené mléčnou chuť a je dětmi velmi dobře přijímán.

Sunar premium 4 bude k dispozici v obchodech a lékárnách od února 2017 za doporučenou maloobchodní cenu 314,90 Kč za 600g balení.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hero Czech s.r.o.