ijournal.cz

V nové prodejně CCC na pražském Andělu se představovaly trendy v obuvi pro nadcházející jarní sezonu

red Zdroj: CCC 17.2.2017 Společenské akce a události
Bonnie & Clyde zase řádili

Bonnie & Clyde zase řádili

Václav Noid Bárta momentálně věnuje veškerý čas přípravě na turné, které zahajuje se svou kapelou 20. dubna 2017 a během února i března vystřídá na své domovské scéně Hudebního divadla Karlín hned několik rolí. Objeví se v několika reprízách Carmen, The Addams Family a v březnu opět v Bonnie & Clyde, kde hraje hlavní roli spolu s Markétou Procházkovou, kterou můžete znát z druhé série Tvoje tvář má známý hlas nebo seriálu Gympl. I přes dost nabité programy si oba našli chvilku a společně vyrazili na otevření nové prodejny v OC Nový Smíchov a představení jarní kolekce obuvnické značky CCC. „Nejsem vyloženě nakupovací typ, ale rád se dobře oblékám. Vždy ocením, když mám po ruce svou ženu, která mi pokaždé skvěle poradí,“ říká Václav Noid Bárta o své manželce Gabriele.

CCC_Vaclav Noid Barta si vybral i neco pro sebe
Doslova v sedmém nebi byla zpěvačka Markéta Procházková, která si po dlouhé době udělala čas na pořádné nákupy. „V březnu mají premiéru hned dva muzikály, ve kterých hraji. Právě probíhají poslední zkoušky Času růží v karlínském divadle a současně i Rockyho v Kongresovém centru, takže jsem vlastně pořád v divadle. Právě jsem na cestě na zkoušku, ale podařilo se mi ulovit hned několik párů bot. Už se nemůžu dočkat na jaro, až si je budu moci vzít ven,“ rozplývá se Markéta Procházková.

CCC_Marketa Prochazkova si vybira novou kabelku

CCC_Karolina Krezlova si na akci vybrala hned nekolik paru botModelka, zpěvačka a nyní také začínající herečka Karolína Krézlová se netají svou vášní pro módu a nakupování. Na slavnostní opening party předvedla, že nakupovat umí opravdu ve velkém. „Stejně, jako každá žena miluji boty a protože se pomalu blíží jaro, tak jsem přišla doplnit svůj botník o nové kousky. Nevěděla jsem, pro které se dřív rozhodnout, tak odcházím s celkem 5 páry bot,“ říká s úsměvem čerstvá snoubenka nadějného herce Vladimíra Polívky. Konkrétní termín svatby zatím snoubenci nemají. „Jsme zasnoubení a svatbu samozřejmě plánujeme, ale víc bych zatím nechtěla prozrazovat. Aktuálně se soustředím na práci a osobní rozvoj. Dostala jsem nabídku zahrát si v seriálu První republika. Považuji to za velkou výzvu a příležitost posunout se kariérně někam dál,“ uzavírá sympatická Karolína.

CCC_Miss Nikol Svantnerova na opening party CCC
Modelka Nikol Švantnerová je skutečnou milovnicí módy. Tentokrát si nenechala ujít slavnostní otevření  „Stěhovali jsme se teď s partnerem do většího bytu, tak jsme měli spoustu práce. Nejvíce času mi zabralo třídění oblečení a mých bot, kterých jak jsem zjistila, mám opravdu spousty,“ říká pobaveně Nikol. Nakupovat se ale snaží s rozumem. „Módu miluji, ale nic nepřeháním. Čas od času si pořídím něco luxusního, ale rozhodně si nepotrpím pouze na značky. Nejraději nakupuji boty. Libí se mi takové, které zdůrazňují ženskost, ale pravdou je, že kvůli pohodlí nosím nejčastěji sportovní obuv,“ dodává kráska.

Betka Stankova vybírala obuv pro své děti

Betka Stanková vybírala obuv pro své děti

 

 

Nikol Švantnerová se přišla společně s Lucií Smatanovou podívat na nové trendy v obuvi

Nikol Švantnerová se přišla společně s Lucií Smatanovou podívat na nové trendy v obuvi

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CCC