ijournal.cz

Iveta Fabešová otevírá novou kapitolu. Přichází Já, Iveta

red Zdroj: archiv Iveta Fabešová 16.4.2026 Společenské akce a události

Věhlasná cukrářka Iveta Fabešová vstupuje do nové etapy a představuje svůj zcela nový koncept Já, Iveta osobnější, silnější a jasně definovanou kapitolu své tvorby. Nový projekt přirozeně vychází z jejího dlouhodobého rukopisu, preciznosti i citu pro detail, zároveň ale přináší nový pohled, energii a směr, který je ještě autentičtější, současnější a blíž než kdy dřív samotné Ivetě.

cukrárna
Já, Iveta není jen název. Je to vyjádření postoje, estetiky i přístupu, který staví na kvalitě, emocích a výjimečném zážitku. Právě ten je pro Ivetu Fabešovou dlouhodobě zásadní, ať už jde o samotnou tvorbu, prostor, atmosféru nebo způsob, jakým se její svět propojuje s lidmi. Nová kapitola proto otevírá ještě osobnější rovinu celé značky a dává vzniknout konceptu, který spojuje krásu, autenticitu a současný lifestyle v moderním, čistém a sebevědomém podání.

dorty

Já, Iveta je pro mě velmi osobní kapitolou. Je to přirozené pokračování všeho, co tvořím, ale zároveň nový začátek. Svobodnější, odvážnější a víc můj než kdy dřív. Chtěla jsem vytvořit koncept, který bude nejen krásný navenek, ale bude mít i silnou energii, atmosféru a opravdovost, kterou lidé ucítí v každém detailu, říká Iveta Fabešová a dodává: Reflektuje současné světové trendy, ale zůstává věrný lehkosti, čistotě a vytříbenosti s důrazem na jemné struktury, výjimečné chutě a zážitek, který je moderní, sofistikovaný a přitom přirozeně dobře čitelný.“

Fabešová, Brzobohatá

Nový koncept byl slavnostně představen během výjimečného večera v pondělí 13. dubna v cukrárně Ivety Fabešová na Masaryčce za přítomností mnoha VIP osobností a symbolicky otevřel tuto novou etapu. Portfolio nově nabízí 13 dezertů, které jsou maximálně elegantní, neodolatelně svěží, čisté s moderním vibe, ale stále s jasným rukopisem Ivety Fabešové. Nejen zde, ale i v pobočce ve Werichově vile si můžete nyní zažít koncept Já, Iveta v jeho plné podobě.

Iveta Fabešová dorty

Já, Iveta je koncept, který nestaví jen na renomé, ale především na vývoji, odvaze a chuti posouvat vlastní svět dál. S lehkostí, vizí a důrazem na každý detail. Prostě pro ty, kteří věří ve své sny.

Dezerty popis:

Pavlova: sněhová pusinka, kandovaný pomeranč, šlehaná ganache z Yuzu

Vanilla: křupavá tartaletka s vanilkovým praliné, cremeux z manga a creme brulle

Květina: křehký košíček s praliné, banánový kompot a šlehaná ganache z kardamomu

Medovník: medové pláty, šlehaná ganache z mascarpone a slaný karamel

Foret Noir: tmavý korpus, šlehaná višňová ganache a višňový kompot

Pistácie: pistáciový korpus a pistáciová ganache a pistáciové praliné

Champagne hruška: šlehaná ganache z bílé čokolády a Champagne, kompot z hrušek a Champagne gel

Pure cacao: okoládová mousse, cremeux ze šťávy z kakaového bobu, ganache z hořké čokolády

Rebarbora jahody: mléčná rýže s kompotem z rebarbory a jahod, malinová poleva

Cheesecake: dekorace z bílé čokolády, uvnitř pečený a nepečený cheesecake

Paris- Brest: borůvkový Paris Brest ze šlehanou vanilkovou ganache a borůvkovým kompotem

Opera: klasika v provedení kávová ganache, kávová mousse, kávový sirup

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: archiv Iveta Fabešová