ijournal.cz

Novinka letošního jara – unikátní boty HOVR Phantom značky Under Armour

red Zdroj: Under Armour 16.4.2018 Móda, obuv, doplňky

HOVR_Women__039_s_Phantom
Americká společnost Under Armour je známá svým funkčním sportovním oblečením, které oplývá skvělým designem a unikátními vlastnostmi. Ne jinak tomu je i u naprosté novinky, boty HOVR Phantom, která byla právě uvedena na český trh. Tato nadčasová bota je vybavena „energetickou sítí“, která umožňuje při nošení zažít doslova pocit beztíže! Ať už v těchto lifestylových botách inspirovaných sportem vyrazíte objevovat zákoutí velkoměsta nebo se rozhodnete vyběhnout rozkvetlou přírodou, stále budete mít pocit jako byste se vznášeli. 

Boty HOVR model Phantom, které boří gravitaci, jsou nyní k dostání i u nás v České republice. Díky jejich vlastnostem jsou naprostou špičkou ve své kategorii, stačí je nazout a svět patří vám! Budete se vznášet a ještě přitom vypadat stylově. Rozhodnete-li se vyběhnout vstříc novým běžeckým výzvám, vězte, že boty HOVR Phantom jsou tím nejlepším parťákem při překonávání sama sebe!

280x216-hovr-us-tech-sheet

                                  Jedinečné vlastnosti bot HOVR:

 • POCIT NULOVÉ GRAVITACE

Technologie UA HOVR® umožňuje zažít pocit beztíže (nulové gravitace) a zajišťuje návrat energie, čímž pomáhá eliminovat nárazy při každém kroku.

 • ENERGETICKÁ SÍŤ ENERGY WEBUA_HOVR_Phantom_M_Black-Red

Kompresní síťovina Energy Web obsahuje pěnu UA HOVR®, kterou zároveň formuje tak, aby umožnila návrat vynaložené energie.

 • OBUJTE SI KOMFORT

Polstrované oblečení pro cyklisty nás inspirovalo k vytvoření jedinečného ultra prodyšného svrchního materiálu SpeedForm 2.0®, který přináší větší komfort při každém použití.

 • TRVANLIVOST

Výstelka dává pocit měkkosti a pružnosti od prvního do posledního kroku.

 • UA HOVRTM

Systém UA HOVR představuje výjimečně kvalitní výstelku obuvi; chemické složení pěny UA HOVR se vyznačuje výraznou měkkostí, která je ještě podpořena UA energetickou sítí umožňující větší reaktivitu a výsledný návrat energie.UA_HOVR_Phantom_M_Pierce

 • VNĚJŠÍ OPORA PATY

Skvělé zpevnění paty, které řídí efektivní postavení nohy při nášlapu.

 • PODRÁŽKA

Vysoce kvalitní super odolná a trvanlivá podrážka umožňuje optimální flexi a trakci pro lepší pohyb a propulzi směrem vpřed.


 • VÝŠKA LÍMCE 5/8“

Pletený límec poskytuje skvělý komfort a přizpůsobí se kotníku.

 • PLETENINA

3D tvarovaný a perforovaný pleteninový materiál poskytuje bezpečnou ochranu pro nárt.

 • UA SPEEDFORM 2.0

Vnitřní vrstvy polyuretanové pěny @ ortholite x-40TM pod chodidlem a kolem chodidla vedou ke zmUA_HOVR_Phantom_M_Whiteírnění tlaku a k dosažení vyšší úrovně komfortu.

 • KNIT

Pletený materiál (s použitím kruhové metody pletení) na přední části, jazyku a límci zajišťuje trvale dobře padnoucí střih a pocit jako při nazutí ponožek.

Energetická síť UA Energy Web tvoří výstelku s měkkým jádrem, které umožňuje výraznou reaktivitu a návrat energie.Materiál výstelky UA HOVRTM si zachovává pocit beztíže a tlumení nárazu déle než běžné výstelky, aniž by omezoval další funkční vlastnosti.

Boty zakoupíte v prodejně Urban Store.

Cena 3.999,- Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Under Armour