ijournal.cz

Nové fotografie finalistů České Missis jsou tu! Už brzy budeme znát jména těch nejsympatičtějších maminek s dětmi

red Zdroj: foto: Česká Missis/Jan Altner 24.9.2021 Společenské akce a události

Dát dohromady všech deset finalistů České Missis v období prázdnin se zdá být nadlidským úkolem. Vedení soutěže však tuto náročnou výzvu zvládlo a díky tomu mohlo v pražském Orea Hotel Pyramida proběhnout další soustředění maminek s dětmi, které vyvrcholilo společným focením.

foto

Soutěž o nejsympatičtější maminku s dětmi, která bude mít své finále již tento rok na podzim, umožňuje účastníkům zažít netradiční aktivity. Na posledním soustředění, které probíhalo v druhé polovině července, se všichni účastníci postavili před objektiv fotoaparátu a vznikly tak nejen fotografie jednotlivých soutěžících, ale konečně také hromadná fotka. Ředitelka soutěže Veronika Farářová, která byla i se svou malou dcerkou přítomna po celou dobu soustředění, považuje setkání za velký úspěch: „V období prázdnin, které jsou umocněné atmosférou a restrikcemi ohledně covidu, se zdálo být nemožné dostat všechny finalisty v jeden čas na jedno místo. Naštěstí jsme ale vše zvládli a mohli jsme si tak užít nabitý program soustředění.“

V pražském hotelu, kde se odehrávaly veškeré aktivity, jako byly např. zkouška volných disciplín, cvičení, výběr outfitů, hodiny zpěvu, mediální školení, nebo různé kreativní činnosti, se také fotily skupinové fotografie. „I když je hotel přímo v centru Prahy, disponuje krásným okolím a malým parkem. Právě ten jsme vybrali pro vytvoření nových fotografií. Věřím, že si všichni soutěžící užili nejen samotné pózování před fotoaparátem, ale i přípravu, která spočívala v profesionálním líčení,“ přiblížila Farářová.

Maminky a jejich děti přijela podpořit i ambasadorka soutěže Alice Bendová, která se ke společnému focení ráda přidala.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Česká Missis/Jan Altner