ijournal.cz

Muž roku s pokutou! Vyřešeno na místě

red Zdroj: Muž roku, foto archiv 15.9.2023 Celebrity

Málokdo se přizná, ale Muž roku dostal pokutu. A přestože se v tom sympaťák František Knobloch v cítí trochu nevinně, pokutu „zacvakal“ a radši neprotestoval. Jinak prý ale jezdí předpisově. „Jel jsem na padesátce rychlostí 69 km/h. Jsem v tom trochu nevinně. Vjezd do Berouna je strmý a hned za zatáčkou je radar. A navíc jsme trošku spěchali, protože jsem vezl kámoše na vlak. Pokuta nebyla vysoká, vyřešili jsme to na místě a body mi dopraváci také nevzali,“ přiznal Muž roku 2023 František Knobloch při přebírání své hlavní ceny, vozu Toyota Proace City v showroomu Autostyl Trutnov.

František Knobloch, Lenka Špillarová, David Novotný

Skoro dvoumetrový beachvolejbalový reprezentant si prostorné auto pochvaloval. Stejně dobře rostlí spoluhráči se do něj pohodlně usadí a vzadu je hodně prostoru na sportovní potřeby. „Jsem zvyklý na automatickou převodovku a tohle je manuál. Musím si dát pár tréninkových jízd. Nejsem blázen do aut, beru je jen jako dopravní prostředek. Denně se autem dopravím na okraj Prahy a dál pokračuji MHD. Šetřím peníze, životní prostředí i čas,“ uvedl František a plánuje, že autem od Autostylu Trutnov bude jezdit po republice na turnaje.

František Knobloch

Auto Muži roku spolu předávala moderátorka Lenka Špillarová. Ta začala aktivně jezdit před dvěma roky a dnes autem od Autostylu jezdí jako „drak“. Také moderátorku primáckého Nového dne pokuty nemíjí. „Třeba občas zapomenu zaplatit parkování nebo jsem zaparkovala blízko přechodu. Vím, že jsem jednou zazmatkovala a jela na červenou, naštěstí nic nejelo. Ale jinak jsem vzorný řidič,“ prozradila na sebe Lenka Špillarová, která se po prázdninové přestávce vrátila k rannímu vysílání na Primě. Opětovné vstávání ve 4 hodiny je kruté. „Na ranní stávání se zvyknout nedá. Jak mám rozhozený biorytmus, jsem z toho úplně vyřízená. Nemůžu za to. Vrátila jsem se sice k rannímu vysílání, ale uvidím, co bude dál.“

František Knobloch, Lenka Špillarová

Lenku Špillarovou a Františka Knoblocha přivítal ve firmě Autostyl Trutnov její majitel Jan Kranát. „Toyota Proace City je pro užitkové vlastnosti jedinečný vůz. Zajímá nás, jaké s ním bude mít Muž roku zážitky a těšíme se, jak o tom bude psát. Pokud jsou jeho kamarádi výšky kolem dvou metrů, do tohoto modelu se pohodlně vejdou. Jsme dlouhodobí partneři soutěže Muž roku. Není to soutěž jen fitnessáků, ale také inteligentních a perspektivních mužů. I program finálového večera je čím dál tím lepší, pestřejší. Pro soutěžící je to škola života a zážitek. Do takové soutěže se s Autostylem vždycky rádi zapojíme.“
Lenka Špillarová, Jan Kranát
Letošní ročník soutěže Muž roku předáním hlavní ceny vítězi rozhodně nekončí. Finalisté se sice vrátili do škol a zaměstnání, ale ocenění muži se postupně rozjedou na světové soutěže mužské krásy a budeme se těšit, že přivezou ocenění. A pak už přemýšlím o soutěži pro příští rok,“ uvedl president soutěže David Novotný a připomněl, že to bude ročník výroční. Soutěž Muž roku oslaví 25. výročí trvání.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku, foto archiv