ijournal.cz

Minimalistické termo nádobí značky Rockland udrží jídlo a pití teplé i během cest

red Zdroj: Rockland 29.5.2019 Hi-tech a bydlení

image foto

V zimě i v létě, na horské stezce nebo ve městě – produkty značky Rockland vás zahřejí či zchladí kdykoliv to bude třeba. V nabídce najdete řadu termosek, termohrnků i nádob na jídlo, které jsou vyrobeny z nerezové oceli tak, aby svůj obsah udržely konstantně teplý či vychlazený po co nejdelší dobu. Výrobky neobsahují neobsahuje škodlivé BPA ani PVC.

Thermal Mug Star 0,4 l, 459 KčThermal Mug Luna 0,4 l, 599 Kč

Termální hrnek Star 0,4 l uhasí žízeň, ať už je teplota za okny jakákoliv. Aby udržel nápoj teplý či studený, zkrátka přesně takový, jaký jej máte rádi, využívá vakuovou strukturu s dvojitými stěnami z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky speciální dutině se navíc přizpůsobí tvaru úst. Alternativou k hrnku Star je poté hrnek Luna 0,4 l, který vyniká obdobnými vlastnostmi a můžete jej otevřít a zavřít pouze jednou rukou.

                       Food Canister Space 1,2 l, 779 KčFood Canister Space 1,2 l, 779 Kč
Univerzální vakuová lahev Space 1,2 l je ideálním společníkem pro všechny typy výletů – ať už se chystáte s rodinou na piknik, pláž nebo kempovat, díky této lahvi budete mít teplé občerstvení všude po ruce. Díky širokému hrdlu ji můžete naplnit jídlem i nápoji, víko poslouží jako praktická mistička. Šikovná skládací rukojeť zajistí, že vám lahev padne do ruky jako ulitá.
Comet Vacuum Food Canister 1 l, 649 Kč


Spolehlivým pomocníkem, který udrží vComet Vacuum Food Canister 1 l, 649 Kčaše jídlo teplé i na cestách, nádoba na jídlo Comet. K dispozici je ve třech různých variantách – 1 l, 0,75 l či 0,5 l – a vy tak můžete jednoduše sáhnout po té, která nejlépe zasytí vás i vaše blízké. Víčko můžete opět využít jako misku.
Galaxy Vacuum Flask 1 l, 999 KčAstro Vacuum Flask 1 l, 599 KčS termoskami Astro a Galaxy se nemusíte bát, že váš nápoj během chvíle vychladne nebo zteplá. Díky konstrukcím z kvalitní nerezové oceli vás zchladí i zahřejí vždy, když to bude třeba. Obě jsou dostupné v několika různých velikostech.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rockland