ijournal.cz

Májová soutěž o voucher na nákup oblečení a doplňků Bushman

red Zdroj: Bushman 1.5.2022 Soutěže
Buď v pohodlí a pohodě od jara do podzimu! Aktuální kolekce oblečení a doplňků na jaro a léto 2022 BUSHMAN je plná kousků pro dospělé i děti, díky kterým si naplno užiješ jakoukoli ze svých milovaných aktivit. Ať jsi v přírodě, anebo ve městě – hlavně buď, kým chceš!

Bushman
V nabídce najdeš minimalistická trička i ta s výrazným potiskem, ale také decentní i klasické košile, přechodové bundy nebo oblíbená tílka a kraťasy z přírodních materiálů. Bushmanky ocení stylové a vzdušné šaty a správného bushmana osloví odepínacími kapsáče i praktické doplňky.


Vvoucher_Bushmanyhraj dárkový certifikát  v hodnotě 500 Kč na nákup oblečení, které obstojí i v náročných podmínkách a vyznačuje se vysokým standardem řemeslného zpracování. Vybírat můžeš i z nabídky dalšího zboží v udané nominální hodnotě. A to ať v kamenných prodejnách BUSHMAN Česká republika nebo v e-shopu BUSHMAN. Čerpej inpiraci např. zde:  https://bushman.cz/nova-kolekce/.  Hodnotu certifikátu je nutno vyčerpat jednorázově a v plné výši, nelze směnit za hotovost. Platnost certifikátu je 12 měsíců od data zaslání redakcí.


Soutěžní otázka: Který z produktů v nové kolekci BUSHMAN Vás překvapil?


Svou odpověď, prosíme, pošlete do 10. května 2022 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Bushman. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bushman