ijournal.cz

Lucie Vondráčková měla premiéru ve Strážnici

red Zdroj: VM ART production, foto: Petr Mráček 17.8.2016 Celebrity

Ve Strážnici měla ve středu 17. srpna premiéru koncertu zpěvačka a herečka Lucie Vondráčkové se skupinou Vokobere, na svém, druhém koncertním turné své kariéry.

O úvod se postarala skupina Vokobere, která hraje ve složení Jiří Vondráček, Petr Kocman  a Tomáš Berka, navíc speciálně pro toto turné rozšířena o další dva členy.

s kapelou

Lucie v průběhu koncertu zazpívala své největší hity ve své kariéře, kterým slušelo nové aranžmá, udělané speciálně pro Manner Kousek štěstí tour 2016. Vondráčkové projev byl jistý, hlas silnější, vyzrálejší. Z mladé dívenky, kterou si mnozí pamatují z dob Marmelády, vyrostla mladá žena, na které nepoznáte, že je matkou dvou synů. Lucie na pódiu zářila od první písně. Její zpěv je melodický, roztomilý. Vystoupení působilo nenuceně, pohodově. Je vidět, že zpívání a hraní všechny aktéry na pódiu bavilo. A i když nebyl dlouhý čas na zkoušení, vše do sebe přesně zapadalo.

Příjemné vokály, skupiny Vokobere v písních Vondráčkové, byly nevtíravé a příjemným zpestřením, tak jako sólové skladby skupiny, kde pěvecky dominuje Petr Kocman. Ten si s Lucií zazpíval i několik duetů.

Lucie se cítí jistější v pomalých baladách, které většinou pro ni napsal její otec Jiří Vondráček a otextovala maminka Lucky Hana Sorrosová. V textech, které ji psala Hana Sorrosová na tělo, se cítí Lucie jako ryba ve vodě. Ví, o čem zpívá a posluchač ji interpretaci jednotlivých písniček věří.

Lucie Vondráčková

Velice milé překvapení byl duet Jiřího Vondráčka se svojí dcerou, Jeho království, kde foukací harmonika Petra Kocmana dotvořila zajímavou aranž skoro neznámé písně. Skvělá byla i závěrečná medley.

Lucka několikrát vtáhne lidi do své show. Od první chvíle, kdy vstoupí na pódium strhne na sebe všechnu pozornost a to si užívá. S davem lidí komunikuje a nevtíravě pohrává. Postupně všechny dostává na svoji stranu.

Hodnocení koncertu jsme nechali také na divácích, kteří na koncert přišli.

„Bylo to nádherné. Lucii to slušelo a zpívat umí“, řekla paní Zdena z Uherského Brodu a dodala, „byla jsem ráda za písničku Kdy vzlétnu já. A taky duet s tátou byl super“.

„Přijel jsem na koncert spíše ze zvědavosti. Chtěl jsem vidět, jak dopadne spojení folkové kapely s Luckou. Jsem mile překvapený. Lucka hodně překvapila“, zareagoval Jan Klíma. z Brna.

Paní Jarmila ze Strážnice řekla, „Lucka je pěkná, umí zpívat a tak jsme si s manželem koncert užili. Skvělý byl i ten zpěvák s kloboukem“ (Petr Kocman, pozn. autora).

diváci si koncert užívají

Turné pokračuje dál až do 9. září, kdy vše skončí v divadle Hybernia, v Praze.

18. 8. 2016 – Valašské Meziříčí – amfiteátr – začátek koncertu ve 20 hodin

19. 8. 2016 – Karviná – kulturní dům – začátek koncertu ve 20 hodin

20. 8. 2016 – Boskovice – letní kino – začátek koncertu ve 20 hodin

21. 8. 2016 – Hradec Králové – letní kino Širák – začátek koncertu ve 20 hodin

24. 8. 2016 – Chomutov – letní kino – začátek koncertu ve 20 hodin

25. 8. 2016 – Slaný – letní kino – začátek koncertu ve 20 hodin

26. 8. 2016 – Turnov – letní kino – začátek koncertu ve 20 hodin

27. 8. 2016 – Příbram – letní kino – začátek koncertu ve 20 hodin

28. 8. 2016 – Domažlice – letní kino – začátek koncertu ve 20 hodin

04. 9. 2016 – České Budějovice – DK Metropol – začátek koncertu v 19 hodin

05. 9. 2016 – Teplice – Krušnohorské divadlo – začátek koncertu v 19 hodin

06. 9. 2016 – Plzeň – Měšťanská beseda – začátek koncertu v 19 hodin

08. 9. 2016 – Praha – divadlo Hybernia – začátek koncertu v 19 hodin

09. 9. 2016 – Praha – divadlo Hybernia – začátek koncertu v 19 hodin

 

Vstupenky jsou v předprodeji v sítích Ticketsream a Ticketportal a nebo v jednotlivých městech, kde se turné koná v obvyklých předprodejích. V případě nepříznivého počasí pořadatelé připravili i suchou variantu koncertů odehrávajících se pod širým nebem.

Turné pořádá agentura VM ART production.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: VM ART production, foto: Petr Mráček