ijournal.cz

Vyhrajte a vyražte do přírody s Fit Nature

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina 18.8.2016 Soutěže

3D Fit JahodaLéto je jako stvořené k nekonečným vycházkám do přírody, výletům za poznáním i neodolatelnému lenošení na zahradě. Abyste měli na všechny tyto aktivity dostatek sil, nezapomínejte na zdravou a chutnou svačinku. Pokud hledáte něco dobrého, vyváženého, plného živin a navíc v praktickém balení, měli byste sáhnout po müsli tyčince Fit Nature. 

Müsli tyčinky Fit Nature jsou vyrobeny jen z toho nejlepšího ovoce a cereálií. Mimo jiné obsahují také výborná česká jablka, která jsou pěstována ve vlastních sadech společnosti a zpracovávaná přímo ve vlastní podnikové sušárně. Přírodní tyčinky Fit Nature přinášejí díky svému složení i technologii zpracování mnoho zdraví prospěšných benefitů. Neobsahují konzervanty, umělá aromata ani barviva. Zato se mohou pochlubit vysokým obsahem vlákniny, která blaFit Nature brusinkahodárně působí na náš organismus. V nabídce naleznete 8 příchutí: černá jeřabina, jablko, jahoda, višeň, brusinka v jogurtové polevě, borůvka v jogurtové polevě, meruňka a švestka v kakaové polevě.Nyní si můžete zasoutěžit o 5 atraktivních balíčků s tyčinkami Fit Nature od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina v hodnotě 300 Kč. Poznejte, že Fit Nature je pro sportovní aktivity či letní odpočinkové mlsání to pravé!

Soutěžní otázka: Jaké je doporučené denní množství vlákniny?3D Fit merunka

a) 15 – 25 gr
b) 25 – 35 gr
c) 35 – 45 gr

Další informace a nápovědu naleznete na: www.tycinkafit.cz, a na Facebooku Fit müsli tyčinka.

Správné odpovědi zasílejte do 26. 8. 2016 na redakce@ijournal.cz s označením v předmětu Soutěž –  Fit Nature a vyhrajte balíček těchto tyčinek. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme výhru zasílat.
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina