ijournal.cz

Doba chytrých panenek je tady!

red Zdroj: Zapf Creation 16.8.2016 Pro děti

Zavírat oči před technologiemi nejspíš nemá smysl. Rodič oči zavře a dítě – sáhne po tabletu. Proto vyvinula společnost Zapf Creation panenku, která je s tabletem propojená. Pokud chcete, aby vaše dítě technologie poznávalo, stačí přepnout režim, jinak si bude hrát s „běžnou“ panenkou. Zábavu dítěte tedy máte v rukou vy… V normálním hracím režimu bez aplikace panenka dychtivě saje z lahvičky a po jídle si odříhne. Když ji polechtáš, bude se smát a když jí dáš pusinku na čelo nebo ji po čele pohladíš, začne vesele žvatlat. Jídlo a hraní si s maminkou panenku někdy unaví, a tak se odebere do říše snů.

794326 My First Baby Annabell Pecuj o me (1)

V režimu hry s aplikací je panenka propojena s dětskou aplikací plnou krásných obrázků. Aplikace prostřednictvím animované grafiky nabízí různá doporučení, co by miminko mohlo potřebovat nebo chtít. „Miminko už má určitě hlad a těší se na svou lahvičku“. Půvabná grafika v aplikaci například názorně ukazuje, jak mléko kape miminku na tvář. Pak chce miminko tvářičky otřít. A někdy je samozřejmě miminku třeba vyměnit plenku. Aktivity jsou seskupeny do tří částí (ráno – poledne – večer) a malá maminka je musí sama provést na panence, která dá aplikaci zpětnou vazbu.

794326 My First Baby Annabell Pecuj o me (7)

Ke hře s panenkou není třeba, aby bylo zařízení připojeno na internet, stačí jen, když je panenka synchronizována s aplikací.Při hře s aplikací se nezadávají, nesbírají ani nikam neposílají žádná data.

Aplikace „My First Baby Annabell“ je zdarma dostupná v App Store a Google Play.

Máme pro vás skvělý tip: My First Baby Annabell® Pečuj o mě

Překrásná panenka My First Baby Annabell® Pečuj o mě je naprosto jedinečnou „chytrou“ hračkou. Kombinuje realistickou hru na maminku s krásnou aplikací plnou něžných obrázků. Všechny funkce mohou malé maminky samozřejmě využívat s aplikací i bez ní.

  • Hraní si s panenkou a doplňky podporuje děti od tří let ke „hře na“, rozvíjí empatii a smysl pro odpovědnost
  • My First Baby Annabell® Pečuj o mě s dupačkami, čepičkou, plenkami a hadříčkem.


794326 My First Baby Annabell Pecuj o me (5)

Více informací na www.baby-annabell.com

Doporučená maloobchodní cena: 1 249 Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Zapf Creation