ijournal.cz

Léto má chuť malin!

red Zdroj: Sodastream 14.5.2022 Hi-tech a bydlení, Soutěže

K létu neodmyslitelně patří maliny, které milujeme ve všech podobách. Od těch čerstvě natrhaných a snědených přímo na zahradě přes malinovou zmrzlinu, dezerty až po osvěžující limonádu. Mimochodem, ta je u nás po celé generace známá pod jednoduchým názvem – malinovka.

SodaStream, event, Spring 2020, Prague

Na osvědčenou kombinaci voňavých a chutných malin s perlivou vodou vsadila letos i značka SodaStream a na léto vytvořila limitovanou edici Love Raspberry. Je určena pro příznivce perlivé vody a díky jednoduchému použití i hravému designu si najde své místo v každé domácnosti. Obsahuje výrobník perlivé vody, bombičku s plynovou náplní CO2, tři lahve a oblíbenou příchuť malina. V pohodlí domova a bez tahání těžkých lahví si tak můžete nejen po celé léto připravovat osvěžující nápoje a drinky, které potěší chuťové buňky a dokonale hydratují organismus.


Limitovaná edice Love Raspberry je dostupná ve dvou variantách:


Set Spirit White Love Raspberry
obsahuje bílý výrobník Spirit s bombičkou CO2 a lahví Fuse v bílé barvě. Základní výbavu na přípravu perlivé vody doplňují dvě další lahve Fuse s designem malin a také 500 ml příchutě malina určené pro přípravu chutných perlivých nápojů. Náročnější jedinci ocení uživatelský komfort při vkládání lahve, kterou stačí jednoduše zacvaknout bez nutnosti šroubování. Pomocí tlačítka umístěného na horní straně přístroje si snadno určíte míru naperlení nápoje.
MALINY_SPIRITDoporučená akční maloobchodní cena limitované edice Limited Love Raspberry Spirit je 2 399 Kč.


Set JET White
Love Raspberry obsahuje bílý výrobník JET s bílou lahví JET a bombičkou CO2, díky které můžete připravit až 80 litrů perlivé vody. Jako bonus získáte dvě litrové lahve JET v červeném provedení s malinovým potiskem a malinovou příchuť, kterou ocení děti i dospělí. Její balení s obsahem 500 ml ochuceného nápojového koncentrátu vystačí přibližně na dvanáct litrů vynikající perlivé malinovky.

maliny_jetDoporučená akčnímaloobchodní cena limitované edice Limited Love Raspberry JET je 1799,- Kč.

 

SODASTREAM_malinaTIP: Udělejte si malinové léto a vyhrajte!

Jako bonus k nákupu limitované edice Love Raspberry připojil SodaStream i atraktivní spotřebitelskou soutěž o 56 robotů Philco v celkové hodnotě 500 tis. Kč. Zapojit se do ní mohou zákazníci, kteří si v termínu od 15. května do 31. srpna 2022 zakoupí jeden ze soutěžních produktů Love Raspberry – ať už výrobník anebo lahve, zaregistrují svůj nákup na stránkách www.malinoveleto.cz a zodpoví tipovací otázku: „Jaká bude nejvyšší teplota naměřená v pražském Klementinu dne 1. 9. 2022?“ Výhru získá 56 nejpřesnějších odpovědí. Kompletní informace a podmínky soutěže jsou dostupné na stránkách www.malinoveleto.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sodastream