ijournal.cz

Kupte si Kinder Bueno a vyhrajte jedinečný náramek Trollbeads!

red Zdroj: Ferrero 1.2.2017 Koktejl, Zajímavosti

Křupavá krémová oplatka Kinder Bueno nyní kromě výjimečné chuti přináší i jedinečnou možnost zasoutěžit si o trendy náramky Trollbeads. Stačí si v období od 1. února do 31. března zakoupit soutěžní balení sladké pochoutky a čekat, zda zrovna to vaše v sobě ukrývá lákavou výhru.
Trollbeads_náramekPovažujete se za milovníka jedinečných věcí? V tom případě je pro vás nová soutěž značky Kinder o exkluzivní náramky Trollbeads přímo jako stvořená. Značka Trollbeads, vyrábějící jedinečné šperky pro ženy po celém světě už od roku 1976, si klade za cíl podtrhnout osobitost každé ženy v jakémkoli věku. Nabízí proto nepřeberné množství designových variací, které si každá žena může nakombinovat přesně podle svého vkusu a svého charakteru. Právě o tyto jedinečné náramky si nyní můžete zasoutěžit s krémovou pochoutkou Kinder Bueno. A jak se vlastně soutěže zúčastnit?Kinder_Bueno_Trollbeads

Od února do konce března budou v obchodech k dostání speciální soutěžní balení Kinder Bueno s unikátními soutěžními kódy uvnitř obalu, kód stačí zadat na webové stránky www.bueno.cz a můžete začít soutěžit. Čím větší počet sladké pochoutky zakoupíte a čím větší počet kódů pošlete, tím větší šanci na výhru náramku se třemi přívěsky máte. Každý den vyhrává jeden výherce starší osmnácti let pouze ze soutěžících zapojených do soutěže v příslušný den. Soutěžit však můžete po celou dobu konání soutěže, zúčastnit se tedy můžete víckrát než jednou. Posledním krokem je pečlivě uschovat obal, protože bez obalu s kódem odpovídajícím registraci by vám nemohla být výhra vydána.

Více informací o soutěži na www.bueno.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero