ijournal.cz

Pet Center uvádí nové Wellness CORE produkty

red Zdroj: Pet Center 31.1.2017 Fauna a Flora

Společnost Pet Center CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice a na Slovensku, představuje novinku na poli produktů pro rok 2017. Je jí nová kolekce Wellness CORE společnosti WellPet pro kočky a psy, jíž se Pet Center stala výhradním distributorem v České republice a na Slovensku. Výrobky jsou k dostání v prodejnách Pet Center již od ledna 2017 a pro domácí mazlíčky nabízejí vhodnou alternativu ke klasickým krmivům. Díky obsahu bílkovin, vitamínů, minerálů a antioxidantů jsou přínosná pro zvířata v každém věku.

Receptura produktů Wellnes CORE je vyvíjena s ohledem na nutriční filozofii koček a psů, kteří na základě genetických predispozic nejvíce prosperují z potravy složené převážně z masa. Výrobky obsahují vysoce kvalitní živočišné bílkoviny, jako je čerstvé krůtí maso, kuře nebo losos, zeleninu jako přírodní zdroj vitamínů, minerálů a esenciálních živin a v neposlední řadě také přírodní antioxidanty získané z borůvek a brusinek. Jsou bez obilovin, umělých přísad či látek.

“Jsme potěšeni, že si firma WellPet vybrala právě nás. Zákazníkům se pro jejich domácí miláčky snažíme vždy dodat ty nejkvalitnější výrobky, které budou perfektní pro aktuální potřebu, věk i typ zvířátka. S novými Wellness produkty můžeme být zase o kus dál a v našich prodejnách obohatit sortiment té nejvyšší kvality zaměřený na zdraví,” říká Dalimil Čech, CEO Pet Center.

Americká společnost WellPet v roce 2016 získala za své celkové aktivity v oblasti retailu ocenění “Dodavatel roku”. Do Pet Center začala dodávat na začátku roku 2017, zákazníci si mohou nově vybírat z téměř 70 produktů Wellness CORE. Novinky z řady Wellness CORE jsou vhodné pro všechny životní fáze a specifické potřeby různých plemen. Odborně proškolený personál v prodejnách ochotně a rád poradí, jaké zvolit pro konkrétní situaci a zvíře.

 

Wellness CORE ORIGINAL pro psyPříklady produktů Wellness CORE:Wellness CORE HEALTHY WEIGHT pro psy

Pro psy

Wellness CORE ORIGINAL                            Wellness CORE HEALTHY WEIGHT

(krmivo – krůta a kuře)                                    (krmivo pro malá                                                                                plemena)

1,8 kg                                                                   1,5 kg


Pro kočky

Wellness CORE SIGNATURE SELECTS     Wellness CORE SIGN. SEL.Wellness CORE SIGNATURE SELECTS konzerva pro kočky

(paté – masový a mořský výběr) 476 g             (konzerva – tuňák
                                                                                  s lososem)  79 g

Wellness CORE SIGNATURE SELECTS paté pro kočky                                                                       

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pet Center