ijournal.cz

Indoor „bylinková farma“ Urbanio – čerstvá sklizeň mikrobylinek a zeleniny v kanceláři, obchodě či restauraci po celý rok

red Zdroj: GreeenTech 3.12.2021 Zajímavosti

Zkvalitnění  vnitřního  prostředí, podpora zdraví zaměstnanců, snižování uhlíkové stopy, společenská odpovědnost… Strategie, které se snaží naplnit snad každá zodpovědná firma, se propojují v jednom unikátním produktu: Hydroponickém modulárním systému pro pěstování mikrobylinek a zeleniny Urbanio z českého technologického start-upu GreeenTech. Tato indoor technologie pro pěstování aktuálně slaví úspěšnou premiéru na Všeobecné světové výstavě EXPO 2020 Dubai.

GreeenTech_UrbanioGreeenTech_Urbanio_v_prostorách_Plzeňské_restaurace_(1)


GreeenTech_Urbanio2


GreeenTech
jako první v České republice staví hydroponické kontejnery pro pěstování naprosto kdekoli,                v jakýchkoli klimatických podmínkách. Urbanio má sloužit k rekultivaci zanedbaných a nevyužitých prostor nebo k ozelenění kanceláří či do restaurací. Pěstební systém je plně modulární, takže lze vytvořit  konstrukci na míru konkrétnímu místu a pěstovat až 10 druhů plodin najednou. Čerstvý salát, bazalka, špenát či mikrobylinky nabité vitamíny jsou tak nadosah po celý rok, bez ohledu na počasí.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: GreeenTech