ijournal.cz

DECO LOCO – Potěšení pro celou rodinu

red Zdroj: DECO LOCO 24.4.2020 Hi-tech a bydlení

Hrátky s Donutem: Obzvlášť v dnešních dnech, kdy trávíme mnohem více času doma, s dětmi, které se už neudržitelně nudí, neustále sháníme inspiraci pro vytvoření nějaké prima zábavy. Máme pro vás tip, jak si dokonale vyhrát s jediným (designovým) kouskem!

LUSITO_DonutKaždé dítě miluje koblížky, o tom není debat. Proto víme, že by se i u vás jeden lákavě barevný, v obřím provedení, perfektně vyjímal: Lusito Donut poslouží jako měkká prolézačka, gaučík pro posezení k večerní pohádce, anebo jako základ rafinovaného bunkru plného dětských tajemství. Značka Lusito nabízí měkoučké designové sedáky ve tvaru Donutu (90×30 cm) v pestrobarevných variantách. Vnitřek tvoří dva samostatné pufy, dají se vyjmout a spolu se sedátkem jsou určené k odpočinku, ale také netušeným hrám. Tyhle koblížky nekazí zoubky a jsou absolutní vítězové u dětí, ale i u maminek. Potah Donutu je vyroben z velmi odolné pevné látky s efektem broušené kůže, údržba je snadná – vrchní materiál má v sobě protišpinivou úpravu. Když už se stane nehoda, stačí použít vlhký hadřík.

Doporučená cena je 6 390 korun a zakoupit je můžete online nebo v showroomu DECO LOCO, kde na vás čeká spousta další designové inspirace nejen pro dětské pokojíčky.

LUSITO_Skandinavske kresilkoNavštivte Skandinávii…: Možná to zní trochu legračně, ale cestovat můžete i ze své terasy nebo zelenající se zahrady. Stačí se příjemně zavrtat a přivřít oči… Hřejivé slunečné okamžiky s kouskem atmosféry zelených lesů a skandinávských jezer – přesně takovou náladu vám dokáže navodit venkovní křesílko LUSITO kdekoli ho rozložíte. Stylové lenošení v elegantním dřevěném křesílku s dotekem severských zemí, s měkkými plédy a pohodlnými polštářky, vás pohltí úplně pokaždé!

Křesla jsou vyrobena typicky severským způsobem: jednoduchý a čistý design dávají vyniknout přírodním materiálům. Vybrat lze z celé škály provedení – dub, borovice, bříza, modřín, javor nebo třeba olše. Díky barevným variantám spolehlivě zapadnou do každého exteriéru i interiéru a v kombinaci se čtyřnohou stoličkou vytvoří úžasně útulnou relaxační zónu. Příjemný podhlavník, pletený pléd přes kolena a dobrá kniha… Vše (kromě knihy) naleznete v showroomu DECO LOCO, nebo zakoupíte online.

Doporučená cena je od 4 890 korun.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: DECO LOCO