ijournal.cz

Alice Bendová si ke třem psům pořídila pět slepic a pokukuje i po koze nebo prasátku

red Zdroj: foto: archiv Alice Bendové/Michaela Hávová 24.4.2020 Celebrity

Herečka a ambasadorka České Missis 2020 Alice Bendová je velkou milovnicí zvířat. V průběhu karantény jí ke třem psům přibylo i pět slepic. Slepičky si okouzlující herečka přála už dávno a poslední rok to bylo u ní doma často diskutované téma, které ale nechtěli uspěchat a čekali, až přijde správný čas.

Alice Bendová je velkou milovnicí zvířatPůvodní plán byl pořídit si slepice z klecových chovů a dát jim lepší život, což ale v době korona viru bohužel z hygienických důvodů není možné. Pořídili si tedy mladé slepičky Isa Brown, kterým vybudovali vskutku královské bydlení. „Musím říct, že jsou naprosto úžasné, hrozně vtipné a rozhodně nejsou hloupé, jak se o nich často říká. Trochu jsme slepičky přizpůsobili našemu režimu, takže chodí později spát a později vstávají. Jakmile ale odbije osmá, hned zaběhnou do kurníku a my je jen na noc zavřeme, aby byly v bezpečí. Jinak si užíváme, jak jsou společenské a přítulné – zatím jsou tedy jen ve svém výběhu, ale až povyrostou a nebudeme mít strach, že by mohly uletěAlice Bendová je ambasadorkou České Missis 2020t, budou běhat po celé zahradě. Jsem hrozně ráda, že jsme se k tomu rozhodli, vždycky jsem slepice chtěla a už se nemůžu dočkat, až budou snášet vajíčka,“ řekla Alice a dodala, že prozatím s počtem zvířat spokojená, i když nevylučuje, že v budoucnosti by si mohla pořídit ještě kozu na mléko anebo nějaké přátelské prasátko.


Na rozdíl od domácího zvířectva, v počtu dětí má herečka jasno – dvě jsou tak akorát a další už neplánuje. Celkově má ale k dětem velmi vřelý vztah, i proto si užívá naplno svou roli ambasadorky České Missis a těší se na opětovné setkání se soutěžícími maminkami a dětmi.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv Alice Bendové/Michaela Hávová