ijournal.cz

Česká Miss Essens 2022: Vítězkou je tmavovláska z Přerova Vanesa Švédová

red Zdroj: Česká Miss Essens, foto: -eso- 12.12.2022 Společenské akce a události
Vanesa_1Show Hledá se Miss dospěla do svého velkého finále. Diváci televize Prima měli možnost v neděli 11. prosince sledovat živě velkolepý slavnostní večer. Přenosem provedl moderátor Tomáš Měcháček a chybět samozřejmě nesměla ani porota ve složení Andrea Bezděková (Česká Miss 2016), Pavlína Němcová (Topmodelka), Roman Holárek (ředitel soutěže Česká Miss Essens a majitel modelingové agentury PURE MODEL Management) a Michal Kovář (majitel soutěže Česká Miss Essens). Vítězkou se po dlouhém a napínavém souboji stala devatenáctiletá Vanesa Švédová. 
 
O tVanesaitul České Miss Essens bojovalo dvanáct dívek, které v uplynulých týdnech musely prokázat své dovednosti v nejrůznějších výzvách a úkolech. „Česká Miss Essence boří tradice a stereotypy soutěží krásy a představuje se ve zcela nové podobě. Chceme ukázat diverzitu, krásu všech podob, neškatulkuje modelky do jasných vzorců. Každá z dívek je totiž jedinečná, dokonalá díky svým odlišnostem a má šanci prosadit se nejen u nás, ale i ve světě,“ říká ředitel soutěže Roman Holárek. 

 
O vítězce nerozhodovala pouze porota, ale také diváci pomocí sms zpráv. A právě je nejvíce zaujala Vanesa, která se tak stala první vítězkou České Miss Essens. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Česká Miss Essens, foto: -eso-