ijournal.cz

Aňa a Lela Geislerovy: P.S. Diář 2020

red Zdroj: Nakladatelství Ikar 3.11.2019 Celebrity, Společenské akce a události

Ojedinělý diář volně navazující na knihu P. S. s citáty Ani Geislerové a neodmyslitelnými ilustracemi sestry Lely Geislerové pokřtily v kavárně knihkupectví Luxor NC Palladium (jejich třetí sestra) Ester Geislerová a Nikol Štíbrová.P.S._Diar_2020

Rok začíná pro každého v jinou dobu. Pro někoho začíná školou, pro někoho narozeninami a pro někoho v momentě, kdy otevře nový diář a napíše do něj své jméno. I vy můžete odstartovat nový rok s diářem s citáty Ani Geislerové a neodmyslitelnými ilustracemi její sestry Lely Geislerové. Nechybí ani praktická gumička, místo pro poznámky a již tradiční barevná ořízka. Chybělo vám pokračování P.S.? Tak teď s ním můžete strávit celý rok 2020. Ať je tenhle rok veselý, nový, příjemně odškrtaný a váš se vším všudy. „

Aňa GeislerováAňa Geislerová (*1976) je česká herečka a spisovatelka, která získala tři České lvy pro nejlepší herečku v hlavní roli a další dva pro herečku ve vedlejší roli. Do světa literatury vstoupila v roce 2015 souborem fejetonů, které původně psala pro časopis Elle. V nakladatelství Ikar vyšla kniha pod názvem P.S. a autorka za ni získala v Magnesii Litera v roce 2016 Cenu čtenářů Kosmas.

 

Lela Geislerová
Lela Geislerová
(*1975) je česká výtvarnice a zpěvačka, sestra Ani. Pracovala na plakátech a kostýmech pro řadu filmových projektů – mimo jiné třeba pro filmy Krysař nebo Nevinnost. Za ten byla dokonce nominována na cenu za nejlepší plakát v rámci Českých lvů 2011. Pro časopis respekt tvoří Lela komiks Zen žen.

 


Aňa Geislerová a Lela Geislerová: P.S. Diář 2020, vyšel v říjnu 2019 v nakladatelství Ikar, 168 stran, doporučená cena 299 Kč.

sestry_Geislerovy_foto_Teodorik

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nakladatelství Ikar