ijournal.cz

Daniela Peštová se stává tváří značky Lactovit

red Zdroj: www.lactovit.cz 3.11.2019 Krása a zdraví

Světová top modelka Daniela Peštová se od listopadu stává tváří kampaně značky Lactovit. Rodinné hodnoty, péče a otevřenost, kterou značka sprchových gelů a mlék představuje se propojuje s osobními prioritami Daniely Peštové.

Daniela Peštová
Značka Lactovit jako první začala využívat výhod mléka a jejich příznivých účinků na pleť ve svých produktech. Díky speciálnímu složení obohacenému o proteiny, vitamíny, minerály a lipidy zajišťuje pokožce optimální výživu a hydrataci. Jde ovšem ještě o krok dál a posiluje pokožku tak, aby zůstávala silná a mladá. Široká škála produktů jako jsou sprchové gely, tělová mléka nebo pánské sprchové gely 3 v 1 představuje cílenou péči o pokožku celé rodiny.

Receptura produktů Lactovit spolu s technologií mikrokapslí PROTEIN CALCIUM přináší to nejlepší z mléka do nejhlubších vrstev pokožky. Hloubkově ji vyživuje, posiluje proti vnějším vlivům a podporuje regeneraci buněk, aby pokožka zůstávala hebká, pružná a zářivá. 8 z 10 lidí potvrzuje, že jejich pokožka je po 24 hodinách pevnější, pružnější a více hydratovaná.

Slavná top modelka Daniela Peštová se nyní stává tváří značky Lactovit Lactourea. Můžeme ji vidět od 1. listopadu 2019 v nové reklamní kampani. Díky životním hodnotám a krédům je Daniela dokonalou ambasadorkou značky. Lactovit představuje značku pro celou rodinu. Klade důraz na péči a otevřenost. Pro Danielu je rodina a péče o její nejbližší tím nejdůležitějším v životě. Samotnou péči považuje za základ krásy a spokojenosti. Otevřenost patří k její podstatě.

LactovitDaniela Peštová představí řadu Lactovit Lactourea, světového experta na boj proti suché pokožce. Exkluzivní složení řady s obsahem kyseliny mléčné a čisté urey poskytuje suché pokožce důležité živiny, hydratuje ji a regeneruje do hloubky. Navrací jí tak svěžest a mládí, které je vidět i navenek.

Lactovit se již 20 let věnuje intenzivnímu výzkumu výhod mléka pro péči o pokožku celé rodiny. Díky inovacím je dnes známou značkou představující poslední trendy v oblasti regenerace pokožky.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.lactovit.cz