ijournal.cz

Známe vítěze soutěže Barevná hra recy-věcí!

red Zdroj: Balakryl 15.9.2014 Významné osobnosti, veřejné projekty

Druhý ročník kreativní soutěže určené veřejnosti, kterou pořádá značka Balakryl, započal v květnu a dokázal, že i starým věcem lze vdechnout nový život, pokud člověk zapojí vlastní fantazii, talent a třeba také vhodný nátěr. Stovka zručných účastníků poslala fotografie svých originálních výtvorů před a po realizaci a z nich odborná porota pečlivě vybrala 10 finalistů.

Plakat Recy veci sirka flat

Veřejnost následně svým hlasováním rozhodla o vítězi – stala se jím paní Eva Divišovská, která zaujala nejen soutěžním výrobkem, ale především tím, že se rozhodla soutěžit za základní školu, kde pracuje.

Za návrh a výrobu vítězného produktu v podobě pastelkového stolku na pitný režim autorka získala poukaz na nákup v obchodní síti Hornbach v hodnotě 50 000 Kč a 50 000 Kč v hotovosti. Výhru však v celé výši hned předala Základní škole v Chrášťanech u Rakovníka, kde sama učí. Právě to, že se paní Eva Divišovská rozhodla zapojit se do soutěže za komunitu, vyrobit produkt, který je škole užitečný a ještě do práce na výrobku zapojit své žáky, zaujalo hlasující a učinilo ze stolku na pitný režim jasného vítěze.


Příběh nadšené učitelky z tzv. malotřídky, která se rozhodla věnovat 100 000 Kč na rekonstrukci školy, zaujal i organizátory soutěže. „Je to poprvé v historii soutěže, kdy se nám přihlásila komunita
a ne jen jednotlivci. V Balakrylu máme radost, že výhra pomůže dobré věci,“
komentuje výsledky letošního ročníku Silvia Dyrcová, Brand marketing manager značky Balakryl. „Výhru využijeme na rekonstrukci školní tělocvičny,“ dodává Eva Divišovská.

Druhý nejvyšší počet hlasů získal pan Václav Grussmann za renovaci staré psí boudy na krásný veselý domek. Za druhé místo získal poukaz v hodnotě 3 000 Kč na nákup barev v síti prodejen Dům barev
v České republice.

2. místo_Grussman_3

Třetí místo patří Kristýně Švestkové za předělání staré bandasky na mléko na originální kabelku. I ona získala poukaz v hodnotě 3 000 Kč na nákup barev v síti prodejen Dům barev v České republice.

3. místo_Svetskova_3

Soutěž Barevná hra recy-věcí pořádala značka Balakryl již druhým rokem, letošní ročník však prošel několika změnami. Z platformy Fler.cz se soutěž přesunula na vlastní microsite a otevřela se tak širší laické veřejnosti. Partnerem Barevné hry recy-věcí se stala síť hobby marketů Hornbach, který podpořil propagaci soutěže. „Těší nás, že o soutěž je stále větší zájem. Nám se tak daří upozornit na kreativní lidi, kteří tvoří krásné věci a podpořit je v tom, co dělají, tak jako letos paní Divišovskou,“ říká k soutěži Silvia Dyrcová, Brand marketing manager značky Balakryl.


Levickova_3

Podmínky soutěže byly jasné – předělat starou věc na novou za pomoci Balakrylu. Celý průběh práce nafotit, a poté fotografie nahrát do soutěžní galerie. Výrobky bylo možné přihlašovat do 22. 6. 2014.

Sirancova_3
Hlasovat pro svého favorita mohli lidé od 30. 6. do 3. 8. 2014 na stránkách soutěže. Lákavé ceny čekaly ovšem i na hlasující – ti získali poukázku na nákup do Hornbachu, a to až ve výši 10.000 korun.

Porotou vybraní finalisté kromě hlavního výherce získali poukaz v hodnotě 3 000 Kč na nákup barev v síti prodejen Dům barev v České republice.


Všichni tvůrci, kteří nebyli vybráni do finále, získali slevový poukaz ve výši 15 % na nákup produktů Balakryl v síti prodejen Dům barev v České republice a věcný dárek od Balakrylu. Poukaz platí do 31. 10. 2014.

Mokry_3

Balakryl můžete také sledovat na Facebooku a YouTube

Soutěž Barevná hra recy-věcí

Soutěž Barevná hra recy-věcí je výzvou pro všechny tvořivé nadšence. Mottem soutěže, kterou Balakryl organizuje již druhým rokem, je ukázat, jak lze vdechnout starým a nepotřebným věcem nový život. Často přitom stačí jen dobrý nápad, štětec a vhodný nátěr. K účasti soutěž láká nejen zajímavým tématem, ale také atraktivní odměnou – výherce získá 100 000 korun.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Balakryl