ijournal.cz

Značka Lindex vám pomůže vybudovat dlouhotrvající šatník

red Zdroj: Lindex 16.1.2019 Móda, obuv, doplňky
lookbook
Společnost Lindex vydává svou kolekci a lookbook pro sezónu jaro / léto 2019.

Styl zůstává i nadále důležitější než trend. Pečlivý výběr kousků pro nadcházející jarní sezónu poukazuje na čistší, ale přesto ženský výraz.Trendy se zpomalují, protože se ženy zaměřují především na svůj životní styl a osobitý vzhled. Elegantní šatník s klasickými kousky však bude tvořit základ i toto jaro.
Klíčová je jednoduchost a kvalita se zaměřením na design, který má dlouhodobou hodnotu. Značka Lindex vám tak pomůže vybudovat dlouhotrvající šatník,“ uvádí Pia Ekholm, manažerka pro návrh a nákup ve společnosti Lindex.

LindexLindex
Základem jarní kolekce jsou materiály prémiové kvality, jako například len a tencel. Pro tuto sezónu jsou důležité také sladěné sety, ať už jde o kombinaci měkkého blejzru a kalhot, halenky a sukně nebo šatů a kalhot. Tyto kousky nabízejí nekonečné množství kombinací.  

V této sezóně posiluje trend jedné barvy nebo potisku opakujícího se na všech částech outfitu, což přináší nový všestranný způsob oblékání. Odvážný styling získává nositelnější podobu a nadále se Lindexuplatňuje i trend vrstvení šatů přes punčochy nebo kalhoty či dlouhého trenčkotu přes košili a džíny. Klíčová je barva v podobě odvážných kombinací šeříkové, tmavě tyrkysové a žluté v protikladu k různým tělovým tónům.  

Kolekce bude k dispozici v prodejnách Lindex a online na lindex.com.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lindex