ijournal.cz

Objevte tajemství síly a jemnosti

red Zdroj: Henkel ČR 17.1.2019 Hi-tech a bydlení

Přípravky na ruční mytí nádobí Pur lákají novým vzhledem a variantami

Rádi používáte přípravky na ruční mytí nádobí Pur pro jejich výbornou účinnost, nádhernou vůni či luxusní péči o vaše ruce? Pur představuje novou nabídku přípravků na ruční mytí nádobí ve třech řadách – Secrets of Chef, Secrets of World a Secrets of Care.

S řadou Pur Secrets of Chef objevíte nejúčinnější složení přípravků na mytí nádobí.  Složení této řady obsahuje enzymatické bikarbonáty, které odstraňují odolné zbytky jídla, škrob či mastnotu, a také připáleniny. Účinné složení je inspirováno šéfkuchaři po celém světě, kteří pro mytí nádobí používali bikarbonát pro jeho silné odmašťovací účinky. Řada Secrets of Chef obsahuje tři varianty:


-        LemonOrange & GrapefruitAppleLemon 

-        Apple

-        Orange & GrapefruitDíky nové řadě přípravků na ruční mytí nádobí Pur Secrets of World se můžete nechat okouzlit exotickou vůní Bali, ovocných tónů Sicílie nebo sluncem zalité Provence. Účinné složení této řady si poradí s mastnotou, zaschlými zbytky jídla či připáleninami, a navíc díky exotickým vůním zažijete při mytí nádobí pocit jako při cestě kolem světa. Vyberte si ze tří  vonných variant:


- Rasberry & Red CurrantLavender Litchi & Jasmin Rasberry & Red Currant

- Litchi & Jasmin

- LavenderŘada Pur Secrets of Care se díky svým odmašťujícím schopnostempostará o perfektně čisté a zářivé nádobí. Navíc tato řada vyniká svým jemným složením a neutrálním pH, díky kterému jsou přípravky pro ruční mytí nádobí Pur Secrets of Carešetrné k pokožce rukou. Receptura je navíc obohacena o aloe vera, arganový olej, či calcium, takže i po delším mytí zanechávají pokožku vláčnou a jemně pečují i o nehty.

aloe vera  calciumarganový olej

K dostání jsou všechny varianty ve velikosti 450 ml, 900 ml a 1350 ml.


K prodeji jsou za doporučené maloobchodní ceny 29 Kč (450ml), 49 Kč (900ml) a 75 Kč (1350ml).

Více informací na http://www.pur-nadobi.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel ČR