ijournal.cz

Pantene uvádí na trh balzámy a šampony Superfood

red Zdroj: Pantene 18.1.2019 Krása a zdraví, Soutěže

foto z natáčení
Superpotraviny nejsou prospěšné jen pro zdraví našeho těla, jejich správný výběr prospívá i našim vlasům. Výrobce vlasové kosmetiky Pantene proto představuje novou produktovou řadu Superfood, která svou vyživovací směsí PRO-V, antioxidanty a lipidy pomáhá obnovovat pevnost vlasů a okamžitě odstraňuje známky poškození. V nové kampani ukazuje mladá hairstylistka Hanka originální účesy, které lze ze zdravých a vyživených vlasů vytvořit.

 Supervýživa3v1

Vyživené, pevné, plné objemu

Barvení vlasů, slunce, vítr, fény, kulmy, žehličky a dokonce i samotná voda poškozují vlasová vlákna, která pak ztrácí lesk a vykazují známky poškození. Pantene už přes půl století vyvíjí vlasovou kosmetiku, která udržuje vlasy lesklé a zdravé. Vedle šamponů a kondicionérů jsou vlajkovými produkty nové řady Superfood:

 Pěnový balzám

Pantene Pro-V Superfood Pěnový Balzám – poskytuje jemným vlasům se sklonům k maštění veškerou potřebnou péči, aniž by je zatěžoval. Po jeho použití se vlasy snadno rozčesávají, jsou viditelně zdravé, hedvábně lesklé a neslepené. Díky své pěnové konzistenci se rovnoměrně nanáší a vyživuje vlasy po celé jejich délce.

p

Pantene Balzám 3 Minute Miracle Superfood – okamžitě se do vlasů vstřebá a během tří minut je zpevní přímo od kořínků díky složení Pro-V, antioxidantům, které vlasy chrání, a lipidům, které vlasy doplňují. Kadeře jsou po použití viditelně zdravější, zářivější a pevnější.

 

Stejně jako loni se s vlasovou kosmetikou Pantene spojila i hairstylistka Hanka z HairStyleCZ, která česala tři české blogerky a zároveň mladé slečny z dětského domova Radenín.  „I když měla každá ze slečen jiný typ vlasů s různou kvalitou, po použití přípravků Pantene Superfood se mi se všemi pracovala lehce. Při tvoření účesů je důležité, aby se vlasy netřepily a byly celistvé,“ vysvětluje mladá hairstylistka.. „Při používání kulem, žehliček a laků na vlasy bychom měli aspoň jednou za týden odměnit vlasy vyživující maskou nebo balzámem,“ dodává Hanka.

 

KondicionérVyhrajte roční zásobu Pantene Superfoodšampon

Soutěž o roční zásobu produktů Pantene Superfood má jednoduchá pravidla. Stačí v období od 9. 1. do 19. 2. 2019 nakoupit v hypermarketech a supermarketech Albert produkty Pantene nad 99 Kč a poslat SMS (PANTENE MEZERA číslo účtenky) na telefonní číslo 725 308 538.  Každý den bude jeden výherce odměněn zásobou produktů Pantene na celý rok.

Video je ke stažení zde

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pantene