ijournal.cz

Značka adidas uvedla edici kopaček Speed of Light

red Zdroj: adidas 28.7.2016 Móda, obuv, doplňky, Sport

Na tiskovou konferenci k představení nových kopaček z dílny adidas dorazili i legendy českého národního týmu Milan Baroš, Tomáš Ujfaluši a Zdeněk Grygera. Ti posléze společně symbolicky předali výjimečné kopačky svým potenciálním nástupcům. „Každý hráč si může vybrat kopačku z této edice přesně odpovídající jeho stylu hry, a která mu dopomůže k ještě lepším výkonům,“ pochvaloval si na tiskové konferenci kopačky Tomáš Ujfaluši.

Milan BarošTomáš UjfalušiZdeněk Grygera

Kampaň adidasu se řídí heslem First Never Follows – tedy že je obouvají ti hráči, kteří si nenechají nic diktovat, mluví za ně jejich výkony a míří k těm nejvyšším metám. Právě proto byli vybráni členové výjimečné fotbalové generace, kteří toto heslo naplňovali.

Adidas1

Kopačky od svých fotbalových vzorů obdrželi Jakub Kadar, nadějný záložník z reprezentace do 17 let a hráč FC Viktoria Plzeň, Mikuláš Jáša z Dynama České Budějovice, který je i spolehlivým záložníkem reprezentace do 18 let, a konečně i Nicolas Penner, naděje AC Sparta Praha a reprezentant do 17 let. Tito tři jsou nadějemi českého fotbalu a ponesou dál heslo #First Never Follows.

Mikuláš Jáša, Milan Baroš, Tomáš Ujfaluši, Jakub Kadar, Nicolas Penner, Zdeněk Grygera

Trojlístek Baroš, Ujfaluši a Grygera potěšili své nástupce výjimečnými kopačkami


Kopačky z edice Speed of Light jsou troje a každá z nich je unikátem pro jednotlivý typ hráče – pro kontrolory hry, pro ty, co vytvoří chaos a pro ty, co si chtějí hrát jako Messi. Jsou obdobou edice Mercury Pack, která se objevila již na letošním EURU. „Kluci z reprezentace již ozkoušeli chromovanou verzi na EURU a nemohli si ji vynachválit. A i mě tato nová edice při tréninku perfektně seděla na noze. Ani nevíte, že nějaké kopačky máte, jsou perfektní podporou,“ řekl Milan Baroš.

Více informací naleznete na http://www.adidas.cz/fotbal

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: adidas