ijournal.cz

Vignerová a Kovandová budou mít namakaná stehýnka

red Zdroj: O bag 28.7.2016 Celebrity

Kamarádky Aneta Vignerová a Lucie Kovandová se vídají nejčastěji na přehlídkovém mole. Tentokrát jsme je potkali na pražském Žofíně. Holky se nechaly zlákat počasím a vydaly se na šlapadlo na Vltavě.

Vignerova_kovandova2_fotokredit_obagcz

Holky měly trochu nemotorný nástup, přeci jen se to trochu houpe, ve Vltavě se ale naštěstí nevykoupaly. Na vodě bylo příjemněji než na souši. Lehce tam pofukovalo, takže ačkoli bylo něco málo po poledni, byla to příjemná jízda.

Vignerova2_fotokredit_obagczLucie_Kovandova_fotokredit_obagczVignerova_fotokredit_obagczDocela z toho bolí nohy“, směje se půvabná modelka Lucie Kovandová. Se svým přítelem, se kterým letos oslaví šesté výročí, a s  kamarády odjíždí do Chorvatska užívat léto. „Pronajali jsme si tam apartmán, odjíždíme koncem týdne na čtrnáct dní, už se vidím u moře“, dodává Lucie.

Aneta Vignerová si také užívá léta. Po třech letech je opět single. S fotbalistou Michalem Zemanem se před dvěma měsíci rozešli, již jednou měli ve vztahu pauzu, tentokrát se ale už jejich cesty zdá se po partnerské stránce rozešli na dobro. Odstěhovali se od sebe a každý si pronajal svůj byt. Aneta má spoustu ctitetů, je už nějaký pan Božský? „Pořád mi někdo píše, ale já jsem ráda, že jsem teď sama, užívám si léta a kamarádek. Jsem ráda, že jsem se stihla vidět s Luckou, než odjede na dovolenou“, prozradila Aneta Vignerová. „Do vztahu se nehrnu. Až to přijde, tak to přijde. Teď se chci bavit a čeká mě taky nabitý pracovní podzim“ dodává sexy brunetka.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: O bag