ijournal.cz

Soutěž o balíček Milva produktů obsahující růžový olej

red Zdroj: Bioway 27.7.2016 Soutěže
Růžový olej je čistě přírodní produkt, který se získává z okvětních lístků růže, které se pěstují převážně jen v Bulharsku, nebo Francii. Používá se nejen v kosmetice, ale ve farmaceutickém průmyslu. Naprosto nepostradatelný je při výrobě parfémů. Právě bulharský růžový olej patří mezi nejkvalitnější a na trhu je velmi ceněn. Zajímavá je i informace, že ze 4 tun okvětních lístků se vyrobí cca 1 kg růžového oleje, proto je také jeho cena na trhu velmi vysoká.
ruzova_vodaO blahodárných účincích růžového oleje věděli už ve starověku a výrobky z růžového oleje byly zasvěceny antické bohyni Venuši / řecké Afrodité/. Už i v této době se vědělo hodně o kouzelné moci růžového oleje, který pěstil pokožku a vlasy věhlasných vládkyň a královen. Jeho jemná vůně dokáže probudit v mužích žádost / přírodní afrodisiakum/, ale působí také jako antidepresivum.
E-shop Bioway nabízí produkt „Voda s růžovým olejem“, který nejen pokožku čistí, zvlhčuje, ale zachovává ji měkkou, hladkou a elastickou. Používá se i na vlasy, které jsou suché a lámou se. Obklady z růžové vody působí fantasticky na opuchlé a unavené oči. Pokud si růžovou vodu přidáte do koupele, tak vás nadchne svým uvolňujícím účinkem.

Nyní už jen zbývá tento luxusní kouzelný přírodní prostředek vyzkoušet na „vlastní kůži“ a nechat se po vzoru královen pěstit jednou z nejdražších přírodních surovin, která se v kosmetice používá. Určitě budete příjemně překvapeni.


Zahrajte si o balíček kosmetických produktů bulharské značky Milva v hodnotě 500 Kč.

Na www.bioway.cz naleznete odpověď na soutěžní otázku: E-shop dodává na český trh?


a) kosmetiku a doplňky stravy s minimálním obsahem chemických přísad

b) pouze vlasové šampony

c) produkty z přírodních látek vhodných na péči o pleť a pokožku těla

růže

Pošlete správnou odpověď do 5. 8. 2016 na adresu redakce@ijournal.cz s označením v předmětu Soutěž –  Milva a vyhrajte balíček přírodní kosmetiky. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme výhru zasílat. 

 Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bioway