ijournal.cz

Výzva ženám: s Braunem jděte vstříc neomezeným možnostem

red Zdroj: Braun 6.4.2015 Krása a zdraví

Značka Braun, beauty ambasadorka Jessica Alba a její tým stylistek Emily Current a Meritt Elliott, na nedávné tiskové konferenci v Dubaji představily novinky značky Braun v péči o vzhled a odhalily další fázi kampaně #Breakfree (osvoboďte se).

Cílem kampaně je inspirovat ženy na celém světě, aby vzaly péči o vzhled do vlastních rukou a mohly se každý den cítit a vypadat co nejlépe. Aby se se osvobodily od věčných pochybností o sobě samých, které je drží zpátky, a nebály se jít vstříc neomezeným možnostem. Ať už se jedná o neomezené možnosti na poli módy s epilátorem Braun Silk-épil 9 pro hladkou pokožku až po dobu čtyř týdnů, neomezené možnosti vlasového stylingu s portfoliem chytrých přístrojů na úpravu vlasů nebo pocit sebevědomí s bezchybnou pletí s Braun Face kartáčky, značka Braun pomáhá ženám využít všech šancí a možností.

BRAUN_Jessica_Alba_#breakfree_kampaň_
Marketingová ředitelka značky Braun, Alessandra Dolfini vysvětluje: „Jako světová jednička v epilaci mají naše produkty inovativní design a skvělý výkon, čímž ženám pomáhají odstranit fyzické bariéry, které jim stojí v cestě k tomu, aby vypadaly a cítily se krásné. Máme proto velikou radost z našeho nejnovějšího portfolia, především z epilátoru Silk-épil 9. Nejistota ohledně outfitu a nežádoucí chloupky jsou, jak víme, důvody, proč ženy nenosí to, co opravdu chtějí. Právě tyto důvody často ženám snižují sebevědomí. Se Silk-épil 9 si mohou vychutnat dlouhotrvající pocit krásně hladké pokožky, pak je nic při výběru oblečení neomezuje a mohou tak být stále trendy!“ 

BRAUN_kampaň

Beauty ambasadorka značky Braun, Jessica Alba říká: „Jsem pyšná na to, že mohu podporovat značku, která pro ženy navrhuje krásné a praktické produkty. Nový epilátor Silk-épil 9 ženám dodává sebevědomí, aby mohly nosit, co se jim líbí a vyjádřit tak svůj osobitý styl.

Jessica_Alba

Emily a Meritt dodávají: „Věříme, že by ženy neměly nikdy dělat kompromisy kvůli tomu, že se necítí být krásné. Proto máme velikou radost ze spolupráce se značkou Braun. Jako stylistky často vidíme tu osvobozující proměnu, když se ženy už neschovávají za svými „bezpečnými“ kousky, ale nosí oblečení, ve kterém se cítí a vypadají dobře. Chceme dodat ženám sebevědomí, aby byly odvážnější a nosily věci, ve kterých se budou cítit skvěle.“

Značka Braun doufá, že společně se svým zkušeným týmem, který se věnuje péči o vzhled od krásy až po styl a módu, bude inspirovat ženy po celém světě, aby šly každý den vstříc neomezeným možnostem.  

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Braun