ijournal.cz

Květinové děti

red Zdroj: Pietro Brunelli 7.4.2015 Móda, obuv, doplňky

Přesně takové se narodí maminkám, které vsadí na jarní trend a zamilují se do outfitů zdobených květinami. Spokojené, vysmáté, optimistické.

rifle

Hippie styl plný zdobných motivů se s plnou razancí vrátil na přehlídková mola. Myslíte si, že je na vás příliš odvážný, že nekoresponduje s vaším stávajícím stylem? Dopřejte si alespoň trochu jarní lehkosti a odvahy. Květinové vzory se objevovaly prakticky napříč všemi módními přehlídkami, Od největších pivoněk, po drobné retro kvítky. Dobrou zprávou je, že v květinách nemusíte být oblečená od hlavy k patě… Stačí, když si vyberete jeden kousek, který dodá vašemu šatníku jarní švih, nevinnost a prokáže, že se v trendech opravdu vyznáte.

halenkaJarní kolekce Pietro Brunelli rozkvetla nejen na tričkách a tunikách, ručně malované květy najdete i na džínách, díky čemuž jsou každé z nich jedinečným malířském plátnem. Vzdušné, lehké a z nejlepších materiálů. Takové jsou modely značky Pietro Brunelli, módy (nejen) pro těhotné. Vyzkoušejte jejich italský esprit a už nikdy se jich nebudete chtít vzdát.

Plus: Pokud hledáte dárek pro těhotnou kamarádku, v butiku Pietro Brunelli jej najdete.náhrdelníkMexická bola se srdíčky a kuličkou je otevírací a dá se v ní vyměnit kulička za jinou barvu. Když je děťátko větší, kulička se dá samostatně všít do oblíbené plyšové hračky a srdíčkový přívěsek nosit samostatně. Miminko tak stále slyší zvuk, který ho doprovázel už v bříšku. Což je pro něj uklidňující.


Kolekce (nejen) těhotenského oblečení Pietro Brunelli a dalších doplňků je k zakoupení v butiku v ulici V Kolkovně 4, Praha 1.

Více na www.pietrobrunelli.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pietro Brunelli