Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 14.Listopad 2018
ijournal.cz

Herec LUKÁŠ LANGMAJER vyráží na automobilové závody. O víkendu ho čeká Valašská rallye

red Zdroj: foto: L. Langmajerová, Kopecky.cz 7.4.2015 Celebrity

Herec Lukáš Langmajer, kterého diváci znají například z komedií Bobule, Babovřesky, seriálu Vinaři, ale  i divadelních prken, či muzikálu Přízrak Londýna vyráží na automobilové závody. Ne však jako divák, či „maskot“ týmu, ale jako závodník. Už o nadcházejícím víkendu ho čeká účast na Valašské rallye 2015.

Langmajer v autě„Letošní sezóna je pro mě třetí v roli profesionála a první ve stáji mistra republiky v rallye Jaromíra Tomaštíka, prozrazuje Lukáš Langmajer, který má za sebou několik jarních tréninků.
Ve stáji, v níž startoval například zpěvák Daniel Landa a ve které i nadále startuje zpěvačka Olga Lounová, herec David Suchařípa a mnoho dalších, osedlá Lukáš Renault Clio Rs s výkonem přes 200 koní a po jeho boku bude sedět legenda moto sportu Pavel Ryšánek.  


„Můj dětský sen, který se mi tímto naplňuje, začal koncem března v Žíželicích krátkým závodem, který posloužil zároveň jako test aut, vybavení a společné souhry. Ovšem prvním velkým závodem této sezony bude právě Valašská rally při které se na horké sedadlo spolujezdce sedne můj šéf stáje a mistr republiky Jaromír Tomaštík, který mě provede všemi záludnostmi toho legendárního podniku,“
prozradil herec a také závodník Lukáš Langmajer.

závodyDalší starty bude již sedět vedle něj s itinerářem Pavel Ryšánek a s koncem sezony v Praze i jeho manželka Lucie, a to při legendárním průletu Pražským Strahovem. 

„Tento rok pojedu celý pohár jednodenních závodů a úplně poprvé i více denních soutěží, jako jsou Jihomoravské Hustopeče, nebo legendární Barum rally ve Zlíně, která je největší soutěží v České republice. Hodlám letět krajinou s bílými klouby na rukou a oroseným čelem, budu koukat dopředu, řadit, zavčasu brzdit, jezdit bokem a dveřmi napřed a křičet v extázi, kterou mi to vyvolává, jen si na to vzpomenu,“ podotýká s nadsázkou a humorem sobě vlastním Langmajer.

Manželka Lucie Langmajerová svého muže velmi podporuje a stojí při něm za každé situace a malý syn Mikuláš autům fandí. Obzvlášť, když ho řídí sám tatínek.

„Tým je skvělý a kdo ví, co bude za rok? Kromě toho pořádá Pavel Ryšánek vlastní autoshow a já se celého poháru zúčastním, kdy v Panenském Týnci hodlám na místním letišti spálit aspoň jednu sadu pneumatik v cupovém Fordu Fiesta,“ klade si za cíl závodního angažmá mladý a úspěšný herec.

Langmajer  foto Kopecky

Pokud však Lukáš nesedí v závodním, ale osobním vozidle, které před časem převzal od pražského autosalonu Peugeot Kopecký k dlouhodobému užívání, je pozorným a zodpovědným řidičem. Jak přiznává bezohlednost, tupost, agresivita či arogance mu vadí, a to nejen za volantem, ale i v životě. Proto se snaží přemíru energie nechat na závodech a coby běžný řidič fungovat podle pravidel. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: L. Langmajerová, Kopecky.cz