ijournal.cz

Vyzkoušejte sílu lidového léčitelství

red Zdroj: Vitar 21.2.2020 Krása a zdraví

Byliny a léčivé rostliny byly využívány v lidovém léčitelství od pradávna. Své místo mají i v dnešní době, kdy se stále více lidí obrací k přírodě. VITAR – tradiční český výrobce vitaminových doplňků nabízí celkem 10 bylinných sirupů MaxiVita Herbal s pečlivě namíchanými recepturami vycházejícími z lidového léčitelství. Všechny obsahují vysoce koncentrované bylinné extrakty, nikoli výluhy, a jsou obohaceny mimo jiné o vitamin C, který podporuje imunitní systém.

MaxiVita_BylinnySirup_imunita_deti_200ml_70KcNOVINKA: MaxiVita Herbal Bylinný sirup POSÍLENÍ IMUNITY pro děti

Podpořte dětskou imunitu díky obsahu nukleotidů, kombinaci 11 důležitých vitaminů a extraktu z rakytníku, který má příznivý vliv na obranyschopnost organizmu. Vitamin D3 je důležitý pro stavbu kostí, nukleotidy jsou základními stavebními kameny nukleových kyselin DNA a RNA, které se vyskytují v buňkách všech živých organizmů. Sirup má příjemnou jahodovou příchuť. Bylinný sirup Posílení imunity pro děti je vhodný k dlouhodobému užívání po celý rok, především pak v období podzimu a zimy.

Doporučené dávkování: děti od 3 do 12 let 1x denně 10 ml (polévková lžíce), dospělí 1-2x denně 10 ml. Před upotřebením protřepat.

Obsah: 200 ml
Cena: 70 Kč


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vitar