ijournal.cz

Darujte staré běžecké boty na dobrou věc a získejte nové se slevou 42 procent

red Zdroj: Run Czech 22.2.2020 Koktejl

Odevzdat své staré běžecké boty, získat nové se 42% slevou a navíc pomoci druhým? RunCzech již počtvrté pořádá dobročinnou akci v pražském Running Mallu.

Run Czech
Všichni běžci, kteří odevzdají svou starou běžeckou obuv do dobročinné sbírky v Running Mallu, obdrží poukaz na exkluzivní 42% slevu do přilehlého adidas running – Prague Marathon Store na vybrané běžecké vybavení. Sleva se nevztahuje na adidas kolekci 2020.

Akce trvá do soboty 29. února 2020. Odevzdáním běžeckých bot libovolné značky amatérští běžci vykonají dobrý skutek. Sbírka běžecké obuvi poputuje Armádě spásy, která zajistí, že se boty dostanou znovu do oběhu a do úplného opotřebení ještě dobře poslouží lidem, kteří je potřebují.


Důležité otázky k získání 42% slevy v adidas running – Prague Marathon Store:

  • Jaké boty mohu darovat? Darovat je možné jakoukoliv běžeckou obuv. Podmínkou je, aby byla čistá a stále v použitelném stavu. Akce neplatí na kopačky, boty na tenis, sálové a jiné sporty, kozačky, polobotky, boty do hor, holínky, sandály, žabky a podobně. Všechny boty budou před odevzdáním kontrolovány.
  • Záleží na značce bot? Nezáleží. Přijímáme běžeckou obuv všech značek. Za odměnu získáte voucher na nákup nového adidas vybavení se slevou 42 % v adidas running – Prague Marathon Store.
  • Kam mohu boty přinést? Čisté a použitelné boty přineste do běžeckého centra Running Mall v ulici Františka Křížka 11, Praha 7.
  • Mohu pouze přinést obuv, aniž bych si koupil/a nové boty? Samozřejmě. Všechna vybraná obuv je určena na dobročinné účely.
  • Kdy získám voucher na slevu? Voucher získáte ihned po odevzdání starých bot.
  • Kde mohu voucher uplatnit a jaká je platnost voucheru? Voucher na nákup nových nezlevněných bot a oblečení se slevou 42 % je možné uplatnit v adidas running – Prague Marathon Store v období akce, tzn. od 14. 2. do 29. 2. 2020 (včetně). Akce platí pouze v tomto kamenném obchodě.
  • Je možné slevu využít i na další zboží z obchodu? Ano. Sleva platí jak na nákup nové sportovní obuvi, tak na oblečení značky adidas. Diskontní ceny se však netýkají nové adidas kolekce na rok 2020.
  • Kde najdu více informací? Na internetových stránkách www.runningmall.czLíbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Run Czech