ijournal.cz

Vyzkoušejte novou hydratační masku ARTISTRY HYDRA-V

red Zdroj: Amway 11.3.2016 Krása a zdraví

Do kosmetického průmyslu stále vstupují nové trendy a inovace. Novinkou v péči o pleť jsou i masky, jejichž základ tvoří textilní vlákno.

Klasickým představitelem této generace pěstících přípravků o pleť je ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratační maska.

Rozdíl mezi běžnými pleťovými maskami a hydratační maskou ARTISTRY HYDRA-V™ je v síle hydratace a ve způsobu její aplikace.
maska

„Celá kolekce ARTISTRY HYDRA je určená pro hlubokou hydrataci pleti žen, ale i mužů, každého věku i typu pleti. Vývoj této řady byl inspirován objevem, který získal Nobelovou cenou. Jde o objev maska_1akvaporinů, tedy jakýchsi vodních kanálků nacházejících se uvnitř mezibuněčného prostoru. Tyto kanálky umožňují prostup vody přes buněčné membrány do každé buňky, čímž se výrazně podílejí na dlouhodobé, hloubkové hydrataci pleti,“ vysvětluje školitelka společnosti Amway Zuzana Gavendová, a pokračuje: „Maska je skloubením nových technologií. A nabízí i nový způsob použití, ten spočívá v aplikaci účinných látek přes hedvábný síťovaný základ, jenž je nasycený účinnými látkami, především vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové, což jedna z nejsilnějších složek, která dokáže vázat vodu.“

Tento typ aplikace je snadnější a pohodlnější, než umožňuje nanášení masek vyrobených z klasických nosičů a masťových základů.

Jak ARTISTRY HYDRA-V™ Hydratační maska funguje?maska2

Během dvacetiminutové relaxace, kdy je maska přiložená na obličej, dochází postupně k uvolňování hydratační esence, díky tomu do pokožky začnou prostupovat liposomy s minerální vodou z norských fjordů spolu s vysokým množstvím kyseliny hyaluronové.


Kyselina hyalurovoná po přestupu do pokožky funguje jako dlouhodobý fixátor vody v hlubokých vrstvách pokožky. Efekt projasnění, zvláčnění, vypnutí a hydratace pleti přichází okamžitě a přetrvává dlouhodobě.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Amway