ijournal.cz

Načerpejte inspiraci pro každý kout Vašeho domova. Vstupenky na soubor jarních veletrhů čekají právě na Vás

red Zdroj: PVA Expo Praha 11.3.2016 Soutěže

Pokud právě přemýšlíte o novém zařízení interiéru, koupi zajímavých bytových dekorací či plánujete stavbu nebo rekonstrukci svého obydlí, nastává pro Vás ideální období! Od 17. do 20. března bude na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech probíhat již tradiční soubor veletrhů o bydlení, zahradě a designu – FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY – kde rozhodně nesmíte chybět.

To nejzajímavější od předních českých i zahraničních výrobců ze světa bydlení, zahrady a designu můžete vidět celkem na několika veletrzích. FOR HABITAT Vám představí vše potřebné pro stavbu a rekonstrukci. Prohlédnout si tak můžete nejenom nejnovější materiály a technologie, ale i přidruženou výstavu dekorací a doplňků. Expozici FOR GARDEN ocení zase profesionální zahradníci, zahradní architekti, ale i vášniví víkendoví zahrádkáři a milovníci květin. Se správným výběrem parcely nebo zmapováním nabídky nových projektů bydlení Vám již tradičně pomohou opravdoví profesionálové na veletrhu BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Inspiraci, jak zařídit či doladit interiér načerpáte na největším veletrhu z této pětice – FOR FURNITURE. Vynechat nesmíte ani DESIGN SHAKER, kde se Vám představí nejen exklusivní značky českých i zahraničních firem, ale i svěží mladá generace designérů.

Inspirace pro každý kout vaší domácnosti

Ložnice ze dřeva ZIRBE

Základem spokojeného a zdravého života je kvalitní spánek, kterého docílíte mimo jiné i tím, že budete věnovat větší péči prostoru, v němž spíte. Na veletrhu FOR FURNITURE Vám letos firma Jelínek představí žhavou novinku – ložnice ze dřeva ZIRBE. Ty jsou vyráběny bez kovových spojů a jakékoli povrchové úpravy. Vysokohorská dřevina ZIRBE má jedinečné vlastnosti, díky kterým si Váš organismus lépe odpočine, neboť je dokázáno, že energie ze stromu ZIRBE je schopna léčit duši i tělo. Dokáže uzdravovat, znovu obnovit narušené biopole, zbavit lidské tělo únavy a při stresu navodí pocit uvolnění.

JELINEK_ZIRBE_ložnice

Obývací pokoj s prvky elegantního minimalismu

Na své si přijdou i příznivci neotřelého nábytku. Minimalistický design v kombinaci s masivním dřevem utváří nadčasový vzhled multifunkčního Sofa Paulina, která se plně přizpůsobí požadavkům a využití svého majitele. Žádná rozměrová hodnota pro ní není hraniční. Je pouze na majiteli, jak velká bude jeho multifunkční sofa a jaké uspořádání sedů na masivním dřevěném základu zvolí. Sofa Paulina byla vyvinuta firmou INNEX speciálně podle návrhu topmodelky Pavlíny Němcové.

sofa_Paulina

Ocelová kuchyně

Dalším zajímavým tipem je kuchyně v ocelových chladivých tónech od firmy QUATROS. Působí jako laboratoř, kde vznikají ty nejlahodnější lektvary a pokrmy. Díky této elegantní funkční kuchyni pak bude jakékoli jídlo chutnat naprosto delikátně.

Pro milovníky stylového designu

Desítky výrobků družstva DRUPOL odvál čas a zůstanou navždy zapomenuty. Na červenou lampu č. 21616 ale lidé s láskou vzpomínají dodnes. TALAMPA se dnes pyšní českou ruční výrobou z prvotřídních materiálů. Je vynikajícím příkladem tzv. bruselského stylu, který byl prvně představen na světové výstavě EXPO 1958 v Bruselu. Stejně jako bruselský styl je vzdušná, barevná a zároveň velmi strohá a účelná. Pohrává si s asymetričností a excentričností. Lampu navrhl český výtvarník a průmyslový designer Josef Hůrka. TALAMPU na veletrhu najdete v původní červené barvě, ale i v mnoha dalších odstínech.

TALAMPA_skupina

Na své si přijdou i děti

Dětský pokoj chcete pro své ratolesti vždy vybavit co nejpestřejšími a nejveselejšími barvami, aby se ve svém království cítily co nejlépe. Dětský pokojíček není jen místem na hraní, ale také místem, kde Vaše dítko píše domácí úkoly a připravuje se do školy, je proto zapotřebí, aby mělo kvalitní židli. Právě taková je nastavitelná židle MYPONY od firmy MAYER CZ, která Vašim ratolestem zaručí zdravý vývoj páteře a pohodlí nejen při každodenním plnění domácích úkolů.

Na veletrhu najdete také pestrou škálu designových doplňků a bytových dekorací. Od vonných svíček, umělých květin, designového nádobí, bytového textilu až po legendy českého designu.

Vpusťte do vašich domácností svěží vítr a nechte se inspirovat nejnovějšími trendy v oblasti bytového designu a zahrady na jarním souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER A BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Každý z Vás si zde najde svůj styl a trendy, které budou hýbat jeho rokem 2016.

Více informací najdete na pvaexpo.cz.

Vyhrajte vstupenky na veletrhy v termínu 17. do 20. března. Každý z 5 výherců obdrží po dvou vstupenkách.


Soutěžní otázka: Kolikátý ročník veletrhu For Habitat ze letos koná?


a)   3. ročník
b) 13. ročník
c) 23. ročník


Odpověď zasílejte do 15. 3. 2016 na redakce@ijournal.cz s označením  Soutěž – Veletrhy. Uveďte také adresu, na kterou budeme vstupenky zasílat, popř. telefon (k osobnímu převzetí).
Pro nápovědu navštivte www.pvaexpo.cz a www.forhabitat.cz.

Podpořte nás i na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknutím na tlačítko „Toto se mi líbí“. Vaše šance na výhru se tak zdvojnásobí.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: PVA Expo Praha