ijournal.cz

Galavečer Shoproku 2015 ozdobily hvězdy showbyznysu

red Zdroj: ShopRoku 10.3.2016 Společenské akce a události

Ve středu 9. března večer se v pražském Foru Karlín konal sedmý ročník Shoproku 2015, na kterém nechyběly známé tváře českého showbyznysu. Slavnostní galavečer, kdy Heureka vyhlásila ty nejkvalitnější e-shopy za uplynulý rok, se neslo ve hvězdném duchu. 

Tématikou večera byla galaxie. Hvězdy jste tak mohli zahlédnout nejen na červeném koberci. Simona Krainová, Andrea Verešová, Emma Smetana, Monika Leová, Veronika Kašáková a Eva Čerešňáková oblékly krásné dlouhé večerní róby a vypadaly jako bohyně.

FC Shoproku

Topmodelka Simona Krainová předvedla na svém dokonalém těle šaty návrhářky Ivany Mentlové. Jak jí to slušelo bez podprsenky si můžete prohlédnout ve fotogalerii. „Na internetu nakupuju ráda a pravidelně, například doplňky stravy, které mám dlouhodobě  vyzkoušené, Rejuvu a další vychytávky. Můj manžel zase nakupuje elektroniku, to jde trochu mimo mě“, směje se Simona. „Naposledy jsem objednala svým synům stejné svetry s indiánem, je to teď jejich největší hit“, svěřila se Simona, která nakupuje na internetu i svým dětem.

FC Shoproku_Krainova

Simona Krainová společně s vítězem soutěže MasterChef Romanem Kotlářem a ředitelem Heureky Tomášem Bravermanem

Simona Krainová společně s vítězem soutěže MasterChef Romanem Kotlářem a ředitelem Heureky Tomášem Bravermanem

„Nakupování přes internet je pro mě velmi praktické. Nedávno jsem takhle vybrala synovi dárek i narozeninovou výzdobu. Vše z pohodlí domova“,
 říká Andrea Verešová, která vzhledem ke své vytíženosti nejednou ocenila možnost snadného objednání zboží přes internet. Andrea si vybrala smaragdové šaty z atelieru Poner. Modelka si potrpí na luxus. Její šaty i šperky společně s Evou Čerešňákovou patřily k nejdražším, které večer zdobily sál. „Stala jsem se nově prezidentkou československé miss, tak mi pracovních povinností ještě přibyde“, svěřila Andrea.

Slavnostním večerem provázel moderátor a herec Jiří Mádl. Hosté měli možnost ochutnat dokonalé menu v podání vítěze soutěže MasterChef charismatického Romana Kotláře a Cream cateringu. Menu bylo velmi bohaté a nechyběly krevety, losos nebo třeba kachna.

FC Shoproku_galavecer

Večer si nenechaly ujít ani modelky, půvabná Veronika Kašáková a Eva Čerešňáková, které spojuje nejen modeling a účast v soutěži Miss, ale také obě napsaly knížku.

„Každý měsíc si něco kupuju. Parfém, kosmetiku, zdravou výživu, knížky. Většinou jsou to produkty, které už znám, takže nakupuju na jistotu a jen doplňuji zásoby“, prozradila Veronika Kašáková.

Závislost na online nakupování přiznala i modelka Eva Čerešňáková. „Online nakupování mi nesmírně usnadnilo život, protože chození po obchodech jako náplň svého volného času opravdu nevyhledávám. Nikdy mě toulky po obchodech moc nebavily a vždy jsem to brala jako nutnost, když jsem něco potřebovala a sháněla.“ Evinu róbu zdobily šperky za více než půl milionu korun. Náušnice jsou z bílých a černých diamantů.

 FC Shoproku_Smetana

FASHION:

Simona Krainová – šaty Ivana Mentlová, Silverline Pietro Filipi

Andrea Verešová – šaty atelier Poner, šperky Inbar Diamond Center

Emma Smetana – šaty Helena Mertlová

Eva Čerešňáková – šaty Salon San veritá, šperky Lapis Diamond (500 000 Kč), boty Fiorangelo (7 000 Kč)

Veronika Kašáková – šaty Petra Brzková (do 10 000 Kč), šperky Olga Kopalová Šenýr Bijoux

 


FC ShopRoku_Tomas_Braverman_CEOHeureka
Zákazníci a odborná porota Heureka.cz včele s ředitelem Tomášem Bravermanem vyhlásila nej Shopem Roku českého internetu za rok 2015 společnost ALZA.cz. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ShopRoku